Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek tényleg rohamosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek tényleg rohamosan romlik az esélyetek 30 fölött?

Figyelt kérdés

sokatoktól hallom, hogy 30 felett akik egyedül vannak, rohadt nehéz dolguk van. 20-25 korban ilyet még nem hallottam.

Ez igaz?


2018. márc. 15. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem igaz 😀😀 31N
2018. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
rám se igaz
2018. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem igaz. 33 évesen ismertem meg a férjemet. Ő az eddigi legjobb férfi az életemben. Nem hiába ő a férjem. Kb. 25 éves koromig elég problémás pasikkal hozott össze a sors.
2018. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
Manapság nem
2018. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Anyukam 54 evesen ment ujra ferjhez, es addig is sok pasi erdeklodott iranta.
2018. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Én minél idősebb vagyok, annál jobb pasik érdeklődnek irántam. Rám biztos nem igaz.
2018. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakozom, bár nem saját tapasztalattal, ahhoz túl fiatal vagyok. Egy jó barátnőm 32 évesen ismerte meg a vőlegényét, nővéremet 35 évesen jegyezték el, anyum meg elvált apukámtól 56(!!!) évesen 35 év házasság után és beleszeretett egy másik férfiba, akit 58 évesen ismert meg. És ne higgyétek, hogy nincs szerelem ennyi idős korban. Az a pasas a tenyerén hordozza, soha nem volt ilyen jó sora (láttam, ebben nőttem fel), megkap minden kedvességet és tiszteletet, amit sajnos (és most nem akarok a saját apám ellen szólni) eddig eléggé elspóroltak tőle.


Az, hogy 30 felett lejár a nők ideje, az itteni alja nép illúziója és utolsó reménysugaraként gyártott alternatív valósága. Nekem is az idő múlásával nő a sikerem, mostanában egész normális férfiak vesznek körül, eddig meg vagy kis, éretlen és ingatag p#csök, meg kapuzárási pánikos idétlen 40-esek találtak be főleg. Közelebb vagyok a 25-höz, mint a 20-hoz és jobban is érzem magam, mint 20 körül és alatta. Pedig magammal akkor is elégedett voltam, csak a rám akadó férf.. khm. "izékkel" nem.

2018. márc. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Én 25 fölött kezdtem el kikupálódni, minden téren. A férfiakat is jobban érdeklem. Mármint a normális férfiakat, kanos görcsök eddig is rám voltak állva, de azok kire nem.
2018. márc. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Akik 10 évvel idősebbnek néznek ki a koruknál,és egy rakat kölykük van,azoknak nyilván nehezebb.A többieknek nem igazán,40 felett válik igazán nehézzé a társkeresés,mindkét nemnek.
2018. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

40n

2018. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!