Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak! Ti mennyire érzitek a saját életetekben azt, hogy rohamosan nő a társkeresési "értéketek" és egyre könnyebb becsajozni?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez a híres és az internet számtalan oldalán megtalálható ábra igaz, akkor egy 30as éveiben járó férfinak kb. olyasmit kellene átélnie mint egy tini lánynak akinek kezdenek megjelenni a női formái, cici, fenék.. Emlékszem amikor annyi idős voltam, akkor robbanásszerűen nőtt a csajok értéke, ment fel az értékük mint a bolond én meg csak lestem, hogy egy nem is olyan régen még társadalmilag jelentéktelen csaj aki még senkit sem érdekelt, 1-2 év alatt szétnyalták a seggét a pasik.


Na, ha az ábra helyes, akkor a 30-as éveiben járó férfiaknak is valami hasonlót kéne átélniük, ha nem is ilyen durva váltással, de határozottan érezniük kellene, hogy egyre több nő érdeklődik, egyre könnyebb szexhez jutni és egyre jobb csajokat meg tudsz hódítani.


Ti érzitek ezt a saját életetekben 30-as férfiak? Vagy aki már túl van a 30-as évein, az anno érzete ezt?


2017. aug. 16. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Én 36 vagyok, de nem nálam 30 után szép lassan elindult felfelé.

Teszem hozzá a korombeli pasik nagy részének már van egy tönkrement házassága és egy gyereke.

37 felé közeledve ez már halmozottan igaz.


Csakis olyan nővel vagyok leállni, akinek nincs gyereke.


És a legjobb fiatalok és idősebbek között is tudsz válogatni. :D

2017. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
*vagyok hajlandó leállni
2017. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Fogjuk rá egy picikét.


De ez azért van mert a nők is úgy gondolják, hogy egy 30 illetve 30 feletti férfinak már van saját lakása vagy háza, autója biztos jól fizető állása, ergo könnyebb mint egy olyannal aki még most kezdett dolgozni talán még különköltözni sem tudott a szülőtől mert még nincs rá pénz, autó szintén nincs az állás sem biztos illetve lehet, hogy jól sem keres még.


A nők gondolják úgy, hogy egy 30-as pasinál már kevesebb a probléma. És sokkal több minden adott. kész pics**a melegszoba

2017. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Az elvált anyukák és a kétségbeesett, gyermektelen 30 fölötti, maradék nők körében biztosan.
2017. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 LazyJones ***** válasza:
89%
Marhaság.
2017. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem érzem, hogy kezdenék előnyben lenni a korom miatt. (29F). A 20-23 éves (itteni is) korosztály szerint hozzájuk már öregnek számítanak a 30 körüliek, a 35-36 éves nők szerint meg még gyerekek vagyunk. Nekem is csak mákom volt eddig, hogy 5-6 évvel idősebb barátnőim voltak, nem tudatos csajozás eredményeképp.
2017. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a 30-asok mar oregek. Inkabb a 20-30 kozotti korosztalyt szeretem. 26N
2017. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

7-eske :)

Te is eléred azt a kort, és csak úgy röpülnek az évek

2017. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Lazy Lover ***** válasza:
13%
+7 :-D
2017. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Nyolcaska

Igen nyilvan elerem, es akkor mar nem lesznek oregek a harmincasok. Jelenleg (meg ugy altalaban) 10 ev kulonbseg sok. Egy szimplan 30 eves meg azert lenne sok, mert nem akarok 1-2 even belul gyereket, az ismerosi koromben pedig minden ferfi 30 evesen (de van aki korabban is) mar csaladot tervez.

2017. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!