Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak! Ti mennyire érzitek a saját életetekben azt, hogy rohamosan nő a társkeresési "értéketek" és egyre könnyebb becsajozni?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez a híres és az internet számtalan oldalán megtalálható ábra igaz, akkor egy 30as éveiben járó férfinak kb. olyasmit kellene átélnie mint egy tini lánynak akinek kezdenek megjelenni a női formái, cici, fenék.. Emlékszem amikor annyi idős voltam, akkor robbanásszerűen nőtt a csajok értéke, ment fel az értékük mint a bolond én meg csak lestem, hogy egy nem is olyan régen még társadalmilag jelentéktelen csaj aki még senkit sem érdekelt, 1-2 év alatt szétnyalták a seggét a pasik.


Na, ha az ábra helyes, akkor a 30-as éveiben járó férfiaknak is valami hasonlót kéne átélniük, ha nem is ilyen durva váltással, de határozottan érezniük kellene, hogy egyre több nő érdeklődik, egyre könnyebb szexhez jutni és egyre jobb csajokat meg tudsz hódítani.


Ti érzitek ezt a saját életetekben 30-as férfiak? Vagy aki már túl van a 30-as évein, az anno érzete ezt?


2017. aug. 16. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Hányszor kérdezed még meg ugyanazt a hülyeséget?
2017. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem érzem. Úgy alakult az életem, hogy hiába múltam már el 30 éves, még nincs jókora saját lakásom és megfelelően drága saját autóm, ezért még mindig nincs meg a kellő vonzerőm a nőknél. Nem reménytelen a helyzet, csak a valamirevaló, érett gondolkodású, felnőtt nőknél nem tudom áttörni a gátat.
2017. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem igaz az az ábra, akkor sem, ha 50. linkelitek be.

AZ csak egyetlenegy külföldi oldal statisztikája, semmi köze a való élethez.

2017. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

30 felett jó esetben új vonzerő lép életbe: a biztos egzisztencia.

Elindult a karriered, előre jutottál, jó fizetést kapsz. Van kocsi, lakás, bankszámla.

Nem okoz gondot egy wellness hétvége se, nem hogy pár koktél egy jobb helyen.

Mellette fizikailag még jól tartod magad, bár már nem vagy a topon.


Ha eddig a külsőd kevés volt a csajozáshoz, most tudsz venni nőt. Ennyi.


Azt sem árt végiggondolni, hogy a legtöbb férfi ebben a korban magánéletileg is topon van. Friss házas, úton a gyerek, vagy már lassan ovis, de még eljárnak bulizni, összejárnak haverokkal, stb.

Ez az az állapot, ami sok kis fiatal ribizli szemében vörös posztó, és beizgulnak a házas férfiakra.

Mondom: házas.


Szó sincs arról, hogy a 30 fölötti lúzerek hirtelen puncimágnessé változnak!

2017. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
14-es jól mondja, szó sincs arról, hogy 30 felett a férfiak vonzóbbá válnának a nők szemében, hanem a nők kényszere nő egyre inkább, hogy biztos egzisztenciával rendelkező férfit láncoljanak magukhoz. Márpedig ebben a kényszerhelyzetben nincs már olyan válogatás, mint korábban, fiatal korukban, amikor tucatjával álltak értük sorban, ilyenkor már olyan férfit is be kell vállalni, aki korábban szóba sem kerülhetett. Ezért tűnik úgy, mintha a fiatalabb korukban sikertelen férfiak helyzete javulna harminc felett, de az igazság az, hogy csak arról van szó, akkor már akad olyan nő, aki annyira szorult helyzetben van, hogy inkább már őt is bevállalja, minthogy egyedül, azaz egy fizetésből (mert ez itt a lényeg) nevelje fel a gyereket. Persze ez a kegyelmi állapot csak egy ideig tart, aztán úgyis válás lesz a vége.
2017. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15


Szerintem nem csak az egzisztencia teszi. Nekem a vezetés oktatóm egy alacsony, gyíkfing, tipikusan jellemtelen és külsőleg semmi vonzerővel nem megáldott átlagos férfi volt. 35 évesen ennyire vitte, mégis amikor kérdeztem, hogy van-e csaja, teljesen természetesen mondta, hogy hát persze, hogyne lenne. És később láttam is a nőjét nem is rossz. Ha 25 éves lett volna, nem lett volna ilyen természetes, hogy van nője... az biztos. Pedig sokkal tehetősebb nem lett mint egy átlagos 25 éves, értitek, csak egy vezetés oktató egy alkalmazott egy autós iskolában. Még saját autója sem volt, hanem a cégé volt a tanuló járgány is.

2017. aug. 16. 23:43
 17/17 anonim ***** válasza:
figyeld kérdező. 20 as éveimben le se hugyoztak és mindegyiket kemény meló volt megszerezni, most meg jönnének mint az állat de az igényeim nőttek.Szóval ne hidd hogy könnyebb lesz becsajoznod.Mindig jobb kell.
2017. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!