Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt korosztályombeliek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt korosztályombeliek, akik társkeresési problémákkal küzdenek?

Figyelt kérdés

Miért nem sikerül(t) párt találnotok? Mit gondoltok mi lehet(ett) a probléma? Mi lehet(ne) a megoldás?


Kérlek életkort és nemet (férfi/nő, fiú/lány) is írjatok.


Köszönöm előre is. :)


2017. aug. 4. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy?
2017. aug. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Köszi 👍


22F

2017. aug. 4. 08:30
 3/10 A kérdező kommentje:
*Akár privátban is írhattok! :)
2017. aug. 4. 08:30
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
21F Régebben beszari voltam sose próbálkoztam, mostanában próbálkozok, egyre sikeresebb vagyok, de még mindig nem jött össze. Szóval nálam a beszariság volt az oka főleg, meg az önbizalomhiány. Egyre lazábbra veszem, egyre jobbban megy. Rengetegszer ismerkedek, szinte mér női társaság függő leten, gyakorlom a nőkkel való társalgást.
2017. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"egyre sikeresebb vagyok, de még mindig nem jött össze"



ellentmondás.

2017. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak. Nem vagy egyedül az ilyen gondokkal hidd el.

21/L

2017. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig úgy alakul, hogy élőben vagy tinderen szimpatikus lesz egy srác, ergo ha tetszik külsőre és első benyomást nézve belsőre is, értelmes, udvarias, jófej, akkor találkozunk. Az első néhány randi mindig iszonyat jól sikerül, legalább 4-5 órásak szoktak lenni, mindig ők hívnak el újra. Aztán valamilyen oknál fogva mindig kihűl a dolog 1-2 hónap után. Vagy azért, mert túl messze lakik és ritkán tudnánk találkozni, vagy ő meggondolja magát, vagy én...nálam az a probléma, hogy egyszerre vágyok is kapcsolatra meg nem is. Hiányzik az összebújás, a szerelem, de közben meg az ismerkedés, újdonság varázsa is és van, hogy megijedek lehorgonyozni(nő létemre ez furcsaság, amennyi kapcsolatfüggő nő van..:D). De nem kapkodok, majd jön a megfelelő.

21L

2017. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak nem keresek senkit, nem találkozok senkivel, nincs baráti köröm. Gátlásos, bizalmatlan és félénk vagyok nőkkel szemben.

A megoldás a lazaság és nyitottság, valamint a változásra hajlamosság.

2017. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ide mindent leírtam: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Remélem, válasz a kérdésre.

2017. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyre sikeresebb vagyok de még nem jött össze annyit jelent, hogy már lett volna lehetöségem összejönni több csajjal is, de én szelektáltam le öket, kaptam egy szexkapcsolati ajánlatot is. Viszont még mindig nincs párkapcsolstom. Ezt jelenti, szóval nem ellentmondás.
2017. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!