Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent társkeresési szempontból a "normális" szó?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Aki olyan, mint mi?

Csak tippelek, és elgondolkoztam, hogy kb magamat írnám le, hogy milyen a "normális" ember. De közben tudom, hogy másnak meg más az.

2017. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Itt gyakorin? Normális = minden szempontból a megtestesült tökéletesség.
2017. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi, értem.


És akkor mit jelent a "tökéletes" szó partnerkapcsolati értelemben?


Mások definícióját is várom.

2017. jún. 5. 20:17
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Mentálisan egészséges, épelméjű, beszámítható, a társadalmi normákat betartja, racionális, észszerű gondolkodással bír. Káros szenvedélyektől mentes, nincsenek különösebb defektjei, párkapcsolatban szereti, tiszteli, becsüli a párját.
2017. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

#4

Ezeknek a kritériumoknak még a pápa sem tud megfelelni, de még Jézus Krisztus sem tudna, hiszen ő is ivott bort... :D

2017. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


Eddig főleg orvosi és etikai megközelítést kaptam tőletek, némi statisztikait is.


Valami még?

2017. jún. 5. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a normális ember, aki elfogadja, hogy én nem vagyok az.
2017. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat szempontjából a normális férfiak esetében= jó képű, sportos testalkatú, keressen min. 500 ezer nettót havonta, legyen egy rakás hobbija, minden órában tudja valami új dologgal szórakoztatni a nőt. Ha ezen kritériumoknak valaki nem felel meg, még ha az önhibáján kívül is,akkor az már nem normális a nők szemében.
2017. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hagyományos értelemben kell e szóra tekinteni és nem a trend által átformáltra sz@rra, mert a sz@r-partnerek takaróznak e szóval, hogy befussanak.


-nem "pénztárcaleső", ne érdekelje a pénz ( pénzt akar párnak vagy embert )Itt batták el sokan.

-az adott szó szent és viszont elvárt, hiszen mindenki annyit ér, amennyit adott-betartott szava

-otthon a konyhában a nő, otthon a pasi a műhelyben

-értékrend, etikett, erkölcs

-függőségtől-káros dolgoktól mentes ( mobil, bagó, drog, internet, pláza...)...itóka alkalmanként elfogadható

-adjon magára valamelyest, de mértékkel és ne legyen egy karácsonyfa


Igazából a többi dolog meg emberre válogatja, mint humor, kedvesség, vadság, hobbi...

2017. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Noooormális?!

(Besenyő István)

2017. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!