Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok, akik erősen azt állitják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik erősen azt állitják, hogy vannak normális nők, és szidják, lenézik azokat, akiknek társkeresési gondjaik vannak nőkkel-akik fel tesznek ide kérdést. Azok mondjanak már olyat, hogy akkor szerintük hol vannak a normális nők? .

Figyelt kérdés

Sokan, rengetegen vannak az oldalon olyan kérdéssel hogy a Nőket okolják, vagy hogy nem találnak egy nőt se aki komoly lenne. Meg hogy a sok nő miért ilyen kétszinü, felszines. Na most, vannak azok az emberek, akik szerint Nem kétszinüek, meg vannak normális nők, meg teljesen az ellenkezőjét állitják a tényeknek, Meg majd biztos a kérdező egy szerencsétlen balek...stb. Ezek az emberek akkor mondjanak már olyan helyet, Segitsenek ezeknek a sok sikertelen férfinak, mondjanak olyan helyet ahol szerintük normális nők vannak!


Most arra próbálok kitérni, hogy érthetőbb legyen,

Meg lehet nézni az oldalt, egymás után hány kérdés van sorba férfi részről, hogy ilyen meg olyan társkeresési gondjaik vannak, vannak akik szidják, és leirják konkrétan hogy milyen kétszinü felszinesek a nők, meg hogy nem kellenek a nőknek, akármit csinálnak.

Nagy általánosságban is ez elterjedt, az a közszó hogy "rbanc, Kva. Elég sokan használják.

Észre vehető, hogy a legtöbb kérdés, dolog, téma, akár a hétköznapi életben, elég látni, minden helyzet a Nőkre vezet vissza, Mindenhol azt hallani, látni hogy a férfiak "vergődnek" Keresik, próbálkoznak, de nem sikerül nekik, meg ennyire nehéz párt találni,

Mindig visszatérő az is hogy Nőket okolnak, szidnak.

Ez az egyik.


A másik, Vannak olyan emberek, hozzá teszem férfiak is akik ennek az ellenkezőjét állitják, Ők azt állitják, hogy ez nem ilyen nehéz, meg nincs igy, Tehát ők nem szembesülnek semmi ilyen problémával, igy arra az oldalra állnak ahol a nők vannak. Ha jön az oldalra is egy társkeresési problémás kérdés, Ezek az emberek a kérdezőt elkönyvelik, leirják, hogy a kérdező biztos valami szerencsétlen balek.. meg azt állitják nem nehéz párt találni, meg azt állitják, hogy h egy nő rendszeresen kalandozik akkor az nem k.va, és szerintük az normális.

(Nőktől is, egy ilyen társkeresési problémás kérdésre ha válaszolnak, ők is a kérdezőt okolják, leirják mindennek, hogy milyen anyuci kicsi fia meg milyen savanyú, nehéz élete lehet..stb- ergo, szerintük sem olyan nehéz a pár találás férfi szemszögből) -bár elég erősen lejön a provokáció.


Na ezeket az emberkéket kérdezném, akik szerint ilyen könnyü, segitsenek már, akkor szerintük hol keressen párt az ember? hol vannak normális lányok, szerintük?


2016. okt. 30. 10:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
87%
Az, hogy mit tartunk normálisnak, az nagyon relatív. Egy neonáci srácnak pl. egy neonáci csaj normális. A pláza cicák is pl. saját magukat normálisnak tartják. Senkinek se ugyanaz a normális. Minden ember találhat magának olyan barátnőt, illetve barátokat, akikkel azonosulni tud és akiket normálisnak tart. Szóval kérdező találhatsz az elvárásaidnak megfelelő nőt, csak lehet, hogy eltelik még pár év, mire olyan nőt találsz.
2016. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Fordítva ülsz a lovon.

A társkeresés, meg úgy általában az ismerkedés két emberen múlik.

Pl. ha a barátnőkkel elmegyünk valahová, akkor van, hogy odalép egy srác, és sikeresen beszédbe tud elegyedni a kiszemelttel. És van, hogy odalép, és megszólítja egyikünket, de azt nem fogja zsebre tenni, amit kap.

Tegyük fel, hogy mindkét srác ugyanazt a lányt nézte ki magának. Akkor most ez a lány normális, vagy ribi?


Szerinted természetesen ribi, mert a kigyúrt, helyes, pénzes, stb. alfahímet választja, a másikat meg azért nem, mert felszínes.


Most akkor tegyük fel, hogy mindkét pasi ugyan az típus külsőre, mégis az egyiket elhajtja, a másikat pedig nem.


Tök egyszerű az oka, amit a nők is értenek, a normális srácok is értenek, mindenki más is, épp csak ti nem!

Baromira nem mindegy, hogy úgy mész oda, hogy "ez is csak egy ri.banc, de azért megba.sznám", vagy úgy, hogy tényleg meg akarod ismerni a lányt.


Hogy próbáljam a te szinteden elmagyarázni... Ha odalép egy srác minden normális, kedves, aranyos lányhoz azzal a dumával, hogy "Teccő gecczi, kő kóla?" akkor nem lesz sikere. Sőt, úgy el fogja a kedves aranyos lány hajtani, mint a sicc.

Nos, van az, amikor nem kell ezt kimondani, egyszerűen süt a viselkedésből, a beszédből, és a tekintetből pontosan ugyanez a suttyó hozzáállás. És akkor nincs az a normális csaj, aki szélesen mosolyogva közli, hogy "meg hát, és diétás kólát kérek".

2016. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Például, ha van érdeklődési köröd, hobbid, akkor ott találhatsz hozzád hasonló mentalitású nőket.

Mellesleg: szerinted ha a nők panaszkodnak, az provokáció, ha férfi, akkor az tény. Kicsit gondolkozz el azon, amit írtál, mert nagyon nincs rendben valami a fejedben.

2016. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
76%
Szóval kérdező nem mondhatjuk meg neked, hogy hol találhatsz magadnak megfelelő, számodra normális csajt, mert minden embernek mást jelent a normális és a nem normális. Az ateistáknak pl. normálisok az ateista lányok és nem tartják normálisnak a nagyon vallásos lányokat. Egy cigány srácnak normális egy cigány lány, aki szintén cigány zenét hallgat, tehát érdeklődési körük egyezik, akkor egymást normálisnak tartják. A neonáciknak azok a lányok a normálisak, akik szerint Hitler egy Hős volt, a sok antifasisztát meg nem tartják normálisnak. Szóval mi azt nem tudhatjuk kérdező, hogy hol van olyan nő, aki neked, számodra normális lenne.
2016. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Én nem nézem le azokat, akiknek társkeresési gondjaik vannak, nekem is vannak.

Én azokat nézem le, akik ahelyett, hogy kicsit magukba néznének, általánosítva az egész női nemet okolják ezért. Az egész női nem hogy tudna már ártani nekik? Hiszen nem beszéltek minden nővel, és nem is fognak soha. Az persze fel sem merül bennük, hogy a nőgyűlölet sugárzik róluk, és az általuk vágyott "normális nők" sosem jönnének össze olyan férfival, aki utálja a nőket. Te szeretnél olyan párkapcsolatban lenni, ahol téged utálnak? Ugye nem?

2016. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát én baromi szerencsétlen vagyok a társkeresésben, ettől függetlenül szerintem sok normális nő van. Egész egyszerűen csak mindig olyanba szeretek bele, aki nem viszonozza, aki pedig engem akar, azzal meg én nem szeretnék összejönni. Nekem fontos, hogy meglegyen a kölcsönös vonzalom és szeretet, hogy testileg, lelkileg teljesen egy hullámhosszon legyünk. Nem könnyű ilyen lányt találni, de nem bennem van a hiba és nem is a nőkben, egész egyszerűen csak arról van szó, hogy eddig mindig olyanokba botlottam bele, akikkel nem illettünk össze. Sajnos elsősorban szerencse kérdése a dolog.
2016. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Elég sok férfi ismerősöm van, akiknek már hosszú ideje nincs barátnője, de van mögöttük már pár visszautasítás.

Érdekes, egyik sem hisztizik vagy szidja a nőket, normálisan fogadják.


Mit vársz a kérdéstől?

Hogy majd valaki leírja, hogy xy városban, z utcában, az zs házban ekkor és ekkor futhatsz össze normális nőkkel? Mert ilyen nincs. Ahogy írták előttem, a normális is teljesen szubjektív.


Azok a srácok, akik hisztiznek, gyűlölködnek és hasonlók, a büdös életben nem fognak maguknak normális párt találni.

Legalábbis amíg gyökeresen meg nem változnak, addig biztosan nem.

Hogy miért? Mert az ilyen primitív, negatív és általánosító/gyűlölködő viselkedés érződik az emberen.

A kettős mércéről már ne is beszéljünk.

Ha egy férfi szexel hetente 10 nővel, az mekkora király, ha egy nő csinálja fordítva, az szégyen.

Ha egy férfi nem akar kapcsolatot egy nővel, mert annak nem elég nagy a melle, akkor az teljesen érthető, ha egy nő nem akar párkapcsolatot olyannal, akihez szimplán nem vonzódik, az egy felszínes k**rva.

És a lista b@romi hosszú ám.


Normális párt nehéz találni, lényegtelen a nem.

Mondhatják, hogy a nőknek könnyebb, mert kezdeményeznek náluk, de azok 95%-a csak szexet akar.

Persze arról nem nagyon beszéltek, hogy mennyi férfi van, aki lekezelő a nővel szemben, anyuci pici fia, képtelen egyedül megmaradni és hasonlók.

Nem, csak a pénzéhes k@rvák vannak, meg a szegény, normális srácok, akiket kikosarazzák a csúnya, gonosz nők.

2016. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

3. Mi a tény? Az a tény amit félmillió ember tapasztal. Ha 2-3 ember panaszkodna, akkor valószinü hogy magukkal az emberekkel lenne a gond. De ha félmillióan állitják ugyanazt, az Tény. Nézd meg az Oldalt, nézd végig a társkeresési témakörbe, egymás alatt hogy sorakoznak a párkeresésben sikertelen kérdések, amiknek 90% Férfi a kérdezője. Ugyan azok az ismétlődő kérdések.. Elég sokan vannak olyan meggyőződéssel hogy a Nők milyen igényesek, milyen elvárásaik vannak, megszámolni nem lehetne, 1 héten mennyi ilyen kérdés kerül más-más férfitől az oldalra. Ez egy tény. e mögött egy probléma áll, amivel szembesülnek ezek a sikertelen férfiak a nőkkel. Sok kérdést összevetve, ugyan az a végkimenetele a problémáknak. vagy a Pénz, vagy a kinézet, vagy az igényesség anyagiasság, elvárások. vagy épp az hogy a nő otthagyja, elküldi, semmibe veszi, félre lép. Ezekben a sok sok kérdésben mindben visszavezethető valamelyikre. És mondom nem 1-2 ember, özönlenek Férfi részről itt az oldalon az ilyen kérdések. Arra meg hogy ha a nők panaszkodnak az provokáció e, szerintem?.. hát..

Provokációt arra Irtam, hogy sok férfi normális értékrenddel biro, és amúgy értelmes férfi próbálkozik, de nők úgy nagy általánosságba mit csinálnak velük?. Kinevetik, megalázzák, lejáratják, Azt mondják rá hogy milyen szerencsétlen balek, úgy nagy általánosságba ilyenekkel dobálóznak ezekre a normális férfiakra a nők. Erre mondtam hogy provokáció.

Másik értelmében, meg hogy nők panaszkodnak.. Hát nem tudom.. Beleképzelem most magam olyan helyzetbe, ahol egyébként megvan mindenem ami csak kell egy boldog élethez, amire vágyom, és ezen felül még panaszkodom..

És vannak Nők akik előszeretettel még rá is játszanak erre a helyzetre, hogy Ő nekik milyen nehéz.

2016. okt. 30. 11:31
 9/24 anonim ***** válasza:
13%

Minden szerencse kérdése valójában,ezt nem értik meg az emberek sem. Hiába tesz egy ember érte,hiába mozgatja meg az egész világot érte,ha nem találkozik olyan nővel/férfival,akivel jól kijönnének egymással. Akkor ha a feje tetejére áll,viszont a szerencse/sors nem úgy akarja,akkor esély 0 minden esetben.

Gondolj bele,ha nekem is pl. csak egy olyan normálisabb csajt a szerencse elém sodort volna,mint ismerősömnek akkor már rég nem lennék én sem ilyen,annak a nőnek is jó lenne, és még többen lehetnének boldogok.

De a szerencse,az vagy van vagy nincs.

Hozzáteszem,a két barátnője,aki volt neki, mindkettőt teljesen véletlenül az utcán ismerte meg úgy,hogy a csaj leejtett papírokat,ő meg segített összeszedni neki,a másik esetben meg ugyanez csak zsepivel volt.

Nos ha velem is így lenne,akkor most nem írnám ide ezeket,nem lennék ennyire elkeseredett,"nőgyűlölő", ahogy ti fogalmaznátok.

De megértettem és elfogadtam,hogy nem születtem jó genetikával,helyesnek,és így 0 esélyem van bármilyen csajnál is,ennyi.

Ezt be kell látni,és a szerencse sem segített soha ebben nekem.

Az életben is a szerencse kell, és ott néha a karrieremben segített,de nagyrészt mindenért vért verejtékezve dolgoztam,tanultam, és felküzdöttem magam...

Másoknak meg ugye még egy saját cég is az ölükbe pottyan.

Nos ugyanígy voltam a nőkkel kapcsolatban is,olyan 16-17 éves koromtól nézve,ez kb. 8 év. Ennyit öltem bele,és mit kaptam cserébe? kinevetést,megalázást,visszautasítást. Pedig változtattam minden létező dolgon,amin tudtam,és persze a pénztárcám is engedte.


Az utolsó "rúgást" valamelyik nap kaptam,amikor tök aranyos 2-3 csaj,akikkel jóban vagyok, nekem mesélték hogy a 100 srác közül akik ott voltak egy eseményen,az az 1-2 xy srác milyen helyes,és még odamentek hozzá puncsolni is. Ahol persze az összes többi csaj is ott legyeskedett,kb. az összes.

Tanulság: Szüless helyesnek,vagy halj meg kb. egyedül.

Úgyhogy,köszönöm,de ennyi elég volt.

2016. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Volt itt pár napja egy kérdés, valami olyasmi volt, hogy "Miért ennyire anyagiasak, felszínesek a nők?". A kérdező már az első két válaszra elég érdekes stílusban válaszolt, aztán odaköpött valami olyasmit, hogy "Hogy a vér lepje el a szátokat, feminácik", meg ilyeneket. :D Itt azért kibukik az igazság. Nem azt mondom, hogy minden, párkeresésben sikertelen férfi ilyen, mert nem. Nekem is van egy jó barátom, túl félénk, visszahúzódó, nem tud nőt szerezni, mert sok nő az esélyt sem adja meg neki és ez szomorú. Sajnos nagyon fontos az első benyomás, arról nem is beszélve, hogy rengetegen vergődnek szar párkapcsolatban, csak hogy legyen mellettük valaki, így csomó potenciális jelölt kiesik, aki lehet, hogy mással élete szerelmét élhetné át. Az lenne a normális hozzáállás, amit egy előző válaszoló is leírt, hogy olyat keresek, akivel igazán, tényleg jól kijövök. Én a jelenlegi párom előtt másfél évig voltam egyedül, amikor őt megismertem, akkor is 3 hónap kellett, míg megismertem annyira, hogy tudjam, hogy őt akarom. Ő előttem 4 évig volt egyedül, csak egyéjszakásai voltak, mert nem jött össze akárkivel.


Az a baj, hogy a régóta sikertelen srácoknál felmerül a csajban az (ami nem a ti hibátok, hiszen persze, hogy vágytok egy társra), hogy nem is ő kell a srácnak, hanem tök mindegy ki, valaki. Sajnos ez a kétségbeesett hozzáállás (ami lehet, hogy csak zsigeri szinten van meg a srácban, de lejön a csajnak) taszítja a nőket, hiszen mindenki arra vágyik, hogy Ő legyen az, aki tényleg nagyonnagyon kell a másiknak, nem csak valaki. Nekem is volt olyan srác, akivel egyszer randiztam és már halálosan szerelmes volt, közös nyaralást tervezett, holott szinte nem is ismert.


Tudom, hogy az az általános meggyőződés, hogy az jön be a nőknek, ha a férfi egy igazi kan, alfahím. Itt nem azon van a hangsúly, hogy halomra kefél más nőket, hanem az érzés, hogy ha mellettem képes erőlködés nélkül lemondani erről, akkor igen, tényleg nagyon szeret ENGEM. Az a baj, hogy a nőt akarok hozzáállás nem egyenlő az "Őt akarom" hozzáállással.

2016. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!