Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok, akik erősen azt állitják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik erősen azt állitják, hogy vannak normális nők, és szidják, lenézik azokat, akiknek társkeresési gondjaik vannak nőkkel-akik fel tesznek ide kérdést. Azok mondjanak már olyat, hogy akkor szerintük hol vannak a normális nők? .

Figyelt kérdés

Sokan, rengetegen vannak az oldalon olyan kérdéssel hogy a Nőket okolják, vagy hogy nem találnak egy nőt se aki komoly lenne. Meg hogy a sok nő miért ilyen kétszinü, felszines. Na most, vannak azok az emberek, akik szerint Nem kétszinüek, meg vannak normális nők, meg teljesen az ellenkezőjét állitják a tényeknek, Meg majd biztos a kérdező egy szerencsétlen balek...stb. Ezek az emberek akkor mondjanak már olyan helyet, Segitsenek ezeknek a sok sikertelen férfinak, mondjanak olyan helyet ahol szerintük normális nők vannak!


Most arra próbálok kitérni, hogy érthetőbb legyen,

Meg lehet nézni az oldalt, egymás után hány kérdés van sorba férfi részről, hogy ilyen meg olyan társkeresési gondjaik vannak, vannak akik szidják, és leirják konkrétan hogy milyen kétszinü felszinesek a nők, meg hogy nem kellenek a nőknek, akármit csinálnak.

Nagy általánosságban is ez elterjedt, az a közszó hogy "rbanc, Kva. Elég sokan használják.

Észre vehető, hogy a legtöbb kérdés, dolog, téma, akár a hétköznapi életben, elég látni, minden helyzet a Nőkre vezet vissza, Mindenhol azt hallani, látni hogy a férfiak "vergődnek" Keresik, próbálkoznak, de nem sikerül nekik, meg ennyire nehéz párt találni,

Mindig visszatérő az is hogy Nőket okolnak, szidnak.

Ez az egyik.


A másik, Vannak olyan emberek, hozzá teszem férfiak is akik ennek az ellenkezőjét állitják, Ők azt állitják, hogy ez nem ilyen nehéz, meg nincs igy, Tehát ők nem szembesülnek semmi ilyen problémával, igy arra az oldalra állnak ahol a nők vannak. Ha jön az oldalra is egy társkeresési problémás kérdés, Ezek az emberek a kérdezőt elkönyvelik, leirják, hogy a kérdező biztos valami szerencsétlen balek.. meg azt állitják nem nehéz párt találni, meg azt állitják, hogy h egy nő rendszeresen kalandozik akkor az nem k.va, és szerintük az normális.

(Nőktől is, egy ilyen társkeresési problémás kérdésre ha válaszolnak, ők is a kérdezőt okolják, leirják mindennek, hogy milyen anyuci kicsi fia meg milyen savanyú, nehéz élete lehet..stb- ergo, szerintük sem olyan nehéz a pár találás férfi szemszögből) -bár elég erősen lejön a provokáció.


Na ezeket az emberkéket kérdezném, akik szerint ilyen könnyü, segitsenek már, akkor szerintük hol keressen párt az ember? hol vannak normális lányok, szerintük?


2016. okt. 30. 10:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ha egy sikertelen férfi mindig ugyanazokat a lerázásokat kapja, x ideig ez megy, (ami valljuk be, kemény mentális munkát igényel, egyáltalán az, hogy elviselni az ilyen lerázásokat, nem csodálni hogy frusztrált lesz és befásul, ami miatt az lesz hogy feljön ide és ide köp ilyen értelmetlen dolgokat, vagy Jó kérdésnek indul, de valami félre siklik menetközbe.. az is csak a sok lerázás, benne okozott nyoma miatt van. roszabb esetbe nőgyülölő és a gyülölet szól belőle. Erre is az lenne a megoldás a problémára, hogy Nőknek nem rákéne még erre provokálni, meg még alküldeni alpári stilusban, mert ez kb olaj a tüzre. Hanem kicsit toleránsabbnak lenni. Csak hát ugye ez hiányzik sok nőből, nem tudják mit jelent adni, csak kapni szeretnek, de ha nekik kéne az már nem jó..
2016. okt. 30. 12:12
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, a hozzászólásaidból is látszik, hogy kb hogy állsz hozzá a nőkhöz.

Az ilyen gondolkodás érződik.

Ne csodálkozz, ha kosarat kapsz.

2016. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

Miért kéne babusgatnom azt, aki úgy alapból, minden ismeret nélkül gyűlöl? Miért kéne vele empatikusnak lennem?? Amikor hozzászólásaim után kapom a gyűlölködő, undorító stílusban írt priviket, azt az embert nekem miért kéne felkarolnom?


Különben szánalomból senkivel sem jönnék össze...

2016. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Itt most nem arról van szó hogy privát gyülölködő üzeneteket ir a nőnek.. mert akkor persze hogy nem elvárt az hogy foglalkozni vele. Arról van szó, aki normális, attól még kialakúlhat benne nőgyülölet, a sok lerázás miatt, de nem mutatja ki. Az a baj hogy az ilyen embereket se veszitek észre, megy az általánositás, ha láttok rajta egy hangyafsznyi elbizonytalanodást, vagy valamit rosszúl csinált, akkor már egyből balfsz lesz nállatok..

és ez nem szánalomból vagy nem szánalomból.. ez emberi elvi kérdés.

2016. okt. 30. 12:42
 15/24 A kérdező kommentje:
De ez kb olyan hogy akkor neked ne legyen gyereked mert gondoskodni kell róla, ergó neked az szánalomnak számitana már ha adni kéne.. ezt mondom, egy csepp tolerancia sincs
2016. okt. 30. 12:44
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Én nőként rengeteg visszautasítást kaptam férfiaktól, mégsem alakult ki bennem gyűlölet irántuk... Tudod van annyi eszem hogy tudjam, nem egyforma minden ember. Ez az amit nem értek a férfiaknál, akinek van egy kis esze tudja, hogy lehetetlen hogy minden egyes nő ugyanolyan legyen. (itt már amúgy nem érvényes a "nem kellett volna mindet kipróbálni" mondás? Azt csak nőkre szabad mondani ugye?)
2016. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként nem hiszem hogy engem kellene toleranciáról kioktatni, innen az oldalról is próbáltam már nem egy pasit kirázni a nőgyűlöletből, hónapokig beszélgettem velük, és teljesen normális voltam, valamint egy szóval sem hitegettem őket. De valahogy mind ugyanúgy hajtogatta/hajtogatja, hogy de bezzeg minden nő felszínes k**a és mindenki csak bántja őket. Ezek szerint akkor én nem is létezek?


Mindegy is, vitatkozhatnánk az empátiáról és toleranciáról, csak sajnos úgy látom, veled nem érdemes

2016. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%
Hagyjuk ezt az azonos érdeklődési körben kell nőt keresni dumát, mert én például természetjáró srác vagyok, szoktak kirándulóhelyeken sétálni egyedül nők is, de eszük ágában sincs ismerkedni senkivel, rá se néznek az emberre, ha megpróbálom leszólitani őket, akkor sokszor flegmán vagy akár durván elutasitanak...
2016. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17%
Aki ilyeneket tanácsol, hogy azonos érdeklődési körben kell keresni csajt, annak SEMMILYEN FOGALMA NINCSEN a valóságról.
2016. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
Miért mit mondjanak? Keress különböző érdeklődési körben? :D (az exemmel egy közös érdeklődési kör, mégpedig egy közös kedvenc könyv által találkoztam)
2016. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!