Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni anorexiás lányokkal?

Figyelt kérdés
Természetesen nem itt, hanem valami közösségi helyen pl. könyvtárba, nyelvkurzusokon stb. Szerintetek hol szokott az átlagnál több anorexiás lány lenni? Azért lenne fontos, mert én is nagyon vékony vagyok (51-52) és hozzám nagyon illene egy rendkívül vékony csaj. A társkereső oldalakon is szinte minden lány 55 kilónál kezdődik és mindenki férfiatlannak tekint amiatt, hogy nem vagyok nehezebb tőlük. Annyira szeretnék végre egy pici, rendkívül alacsony és sovány lánnyal megismerkedni.

2018. márc. 10. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg a párod mentális betegségére akarod alapozni a kapcsolatot?
2018. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Krecc15 válasza:
17%
Ugyan máááááár,ember,én elég nagy vagyok,186 cm és 90+ kiló,nekem a súlyom miatt szólogattak be,de azért mutasd meg hogy te vagy a férfi,önbizalommal minden menni fog
2018. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: Azt szokták mondani, hogy valahol/valahogy mindenki megtalálja egyszer a párját, de egy 170 centis vasággyal 52 kilós fiúként nem tehetem meg - sok pasival ellentétben - hogy szórakozóhelyeken/koncerteken/edzőtermekben és hasonló helyeken ismerkedjek x tucat normális lánnyal akiből mindig lesz 2-3 olyan, akivel egy szép komoly kapcsolatom lehet. Ilyen durva hendikeppel (ami nekem van) komoly kompromisszumot kell kötni és szélsőséges megoldásokhoz folyamodni.
2018. márc. 10. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Az anorexia egy rendkívül súlyos és egészségre ártalmas mentális betegség és testképzavar.

Nem hiszem, hogy bármennyire jó ötlet lenne ilyen lánnyal ismerkedni. Vannak bőven vékony, nem anorexiás lányok is.

2018. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen barmok miatt van a nőknek önbizalom hiánya. Nem hogy ellenezned még az anorexiás lányokat tartod szépnek, szégyelld magadnak. Azoknak a lányoknak inkább gyogyulasra lenne szükségük nem egy baromra mint te, aki arra buzdítja jól vannak úgy amilyenek.
2018. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Ja és egy ismerősöm majdnem belehalt, 32kg volt a testvére erővel elrangatta orvoshoz. 5-os voltam.
2018. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5: Csak sajnos nekem - egy törpe gizda pasi lévén - legalább annyira nehéz a helyzetem, mint az említett lányoknak és abban bíznék, hogy ők legalább el tudnának így fogadni, ha én is el fogadom őket úgy ahogy vannak. Egymást elfogadva egymást szeretve.
2018. márc. 10. 17:49
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
7: de egy ilyen lánynak gyogyulasra van szüksége. Mert bele is halhat .Akkor meggyogyulni is segíts neki, egy ilyen lány önmagát is utalja hogy varnad hogy téged szeressen?
2018. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inkább fordulj orvoshoz és utána csajozz egészségesen vékony lányokkal.
2018. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Hm. És táncos-balettos lányok?

Amúgy tesóm iszonyat vékony férfi, rá is azt hitték, hogy anorexiás, mégis szép barátnői vannak.

2018. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!