Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ilyen lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csinos, vonzó, kedves, elfogadó. És szereti ha egy férfi macis és félénk visszafogott, csendes, intelligens.
2018. márc. 9. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A mesékben.
2018. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Az istenért nem szeded össze magad. Komolyan, úgy szerettem volna kövérként ilyen önbizalmat, hogy egy sportos ember előtt nem szégyeltem volna a testem.
2018. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a félénk, visszafogott csendes dolgot felejtsd el, ez egy nőnek sem jön be. A nőknek férfi kell, aki magabiztos, laza, férfias személyisége van.
2018. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok de nem esetem a macis férfi.
2018. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem ezt a típusú Férfit

átlagos,macis férfit!

belsőleg érzelmes,romantikus,visszafogott,csendes 31N

2018. márc. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenki más típusú Férfit kedvel és szeret

valaki a bunkót,valaki a sportos,izmos férfit

valaki a visszafogottabbat! Találhatsz barátnőt fel a fejjel!

2018. márc. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!