Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általánosságban hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban hol lehet olyan lányokkal ismerkedni akik nem bulizosak?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok,akik inkább sétálni,kirándulni szeretnek.Nem vagyok önbizalom hiányos,de ha láttok egy olyan lányt,aki pont az esetem és fiatalabb is tőlem,egyből azon agyalok hogy felesleges próbálkozni mert tuti bulizos.
2018. jan. 29. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Aki nem jár bulikra még nem lesz vak vagy buta is.


A könyvtárban se találsz olyan lányt akinek nem fontos a férfi kinézete vagy anyagi helyzete.

2018. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig ilyen voltam, mégse nagyon kellek senkinek :D
2018. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Úriisten..úristeeen én is hadd álljak be a sorba!! ÉN IS ILYEN JÓKISLÁNY VAGYOOK 😂😂
2018. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem kellenétek valakinek csak nem vettétek észre az illetőt :D
2018. jan. 29. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Ember... Ha kilépnél a természetbe, látnál egy tucat ilyen lányt. Mi vagyunk azok az arcok, akik teljesítménytúrákra, éjszakai túrákra mennek, furni a Margitszigetre vagy a Normafára... De ott vagyunk az egyetemi könyvtárakban, előadásesteken, workshopokon is, mert szeretjük értelmes dolgokkal tölteni a szabadidőnket.


Engem pl. nem sokat látni utcán céltalanul lézengni. Sőt, általában mosottszr vagyok, mert vagy egyetemről/munkából jövök, vagy edzésről, túráról. Vagy oda megyek.


Akik ilyen nagyon ráérnek és nem untatja őket a random lézengés, naná, hogy az sem untatja őket, ha egy zajos helyen izzadt emberek közt lötyögnek a ház borával... Szoktam én is néha bulizni, nem vetem meg egyáltalán. Csak én és a magamfajta barátaim, barátnőim nem tudják értékelni az ilyen "buta" szórakozást rendszeresen. Főleg nem költeni rá.

2018. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy sejtjük, hogy kellenénk valakinek. Csak személy szerint nincs igazán kedvem ismerkedéssel bajlódni, meg pasizgatni, mert más elfoglaltságok sokkal izgalmasabbak számomra. Emiatt lehet csak random összefutni velem is. A barátságaim is úgy köttettek, hogy egy helyen tanultunk, dolgoztunk, vagy túráztunk. Én nem fogok pajtizni szabadidőmben.
2018. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, most neked nem kell bulis csaj, vagy nem hiszed, hogy elég jó vagy egy bulis csajhoz, ezért beéred mással?
2018. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó kérdés,mert az érzéseim vegyesek,alapból nem vagyok bulizós,másik meg úgy érzem egy bulizósabb lányhoz nem vagyok elég jó.
2018. jan. 29. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Könyvtárban, kávézóban...
2018. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ez nem fair. Beéred valakivel, mert pichákkal nem mersz szóba állni.
2018. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!