Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, szoktatok ismerkedni szép nőkkel, próbálkozni náluk? A szép nőkről nagy általánosságban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem provokatív a kérdés, csupán a személyes tapasztalataimat szeretném megosztani, és a többi férfit is megkérdezném, hogy ők hogyan látják a problémát. Az általánosítás jelzőt is legyetek kedvesek hanyagolni, mert tisztában vagyok a kivételek létezésével, még ha nem is lehet velük Dunát rekeszteni.


Szóval a tapasztalataim szerint az intelligencia fordított arányosságban van a nők szépségével. Minél szebb valaki, annál kevesebbet törődik az agysejtjeinek nagyobb hatásfokú kihasználásával. Több időt fordít a külsőre (tükör előtti pipere, haj-, köröm-, láb-, arc-, bőrápolás, edzések, konditerem, fitnesz stb.), ezáltal kénytelen feláldozni az idejéből, amit jobb esetben egy átlagos szépségűnek mondható nő inkább egy izgalmas könyv elolvasására szán, vagy akármilyen tudást gyarapító, hasznos elfoglaltságra. A szépséggel együtt jár a rajongókör létszámának exponenciális növekedése, azaz minél szebb egy nő, hatványozottan annál többen környékezik meg/udvarolnak neki/bókolnak neki stb. Innentől pedig elindul egy lavina: népszerűségnövekedés, lájkvadász képek milliói, önbizalom elhatalmasodása, túlzott magabiztosság, és a férfiak közötti túlzásba vitt válogatás. Egyre több a teljesíthetetlen elvárás, és így borzasztóan leszűkül az esélyes férfiak száma.


Ti hogy látjátok? Mik azok a tulajdonságok, adottságok, amik a szép nők igen nagy részére igazak, helytállóak?


2015. jún. 17. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A nárcizmus (mert arról beszélsz) inkább a személyiséggel és a társadalmi elvárásokkal van összefüggésben és nem a külsővel. De persze aki szebb, több pozitív megerősítést is kap ebben és marad a fent vázolt viselkedés. Jobb esetben kinövi.
2015. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tudod, mit csinálok, amikor hajfesték fenn van a hajamon, vagy az arcpakolás az arcomon? Bármily meglepő: olvasok. Nem látok szemüveg nélkül, amit viszont nem akarok összekenni, így olvasok.


Tudod, hogy mennyi időt vesz el a bőrápolás a napomból? Megmosom az arcom zuhanyozás közben, aztán felkenek egy szemkrémet és egy arckrémet. És nem fogod elhinni, ez tükör nélkül is megy.


Facebook-on egy darab kép nincs kint rólam, csak ezerévesek, amiket mások raktak fel, és megjelöltek rajta, ebből van kb. 3.

2015. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Menj el egy orvosi egyetem környékére, nézd meg, milyen csajok járkálnak arra, és azután mond, hogy fordított az arányosság.


Más kérdés persze, hogy én nem kezdeményezek náluk, mert annyira ocsmány vagyok, hogy nincs értelme.

2015. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2-es, szerintem a kérdező nem írta ki, de ide is vonatkozik, hogy "akinek nem inge ne vegye magára" ezáltal ha te nem ilyen vagy nem értem miért vetted magadra. Viszont tagadhatatlan, hogy a kérdező által felvázolt lények is léteznek, bármily hihetetlen. A legszebbek tényleg sajnos a legostobábbak is egyben, emiatt személyiségük taszító, de a férfiakat amúgy sem az érdekli, csak a külsejük.
2015. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

szép nőkről az hogy többnyire csak ilyen lányokkal kezdtem,

azonban tény ami tény


az exem sem volt egy okos lány,(ez aranyosan lett leírva)a környezetem is "dicsért", hogy na megint nem ész alapján választottam ránézésre látni


nagyon sokszor nem értette a vicceim,nem tudta értelmezni ha az kissé burkolt beszólás volt :D



szóval az a helyzet hogy nagyon szép és intelligens nő nincsen


ha szép is meg okos is valaki az férfi mint én :,D


de ez nem is baj,egy kapcsolatban azért a férfi a domináns észben,én voltam mindig is a "csapat" esze és lelke :D

2015. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt jól összefoglaltad! Nagyon sok ilyen nő van akikről írsz és tényleg az idejük legnagyobb részét avval töltik hogy saját magukat "tatarozzák". Nem mindegyik zokni agyilag de nem híresek ezek a nők arrol hogy kiemelkedően magas a lexikális tudásuk. Példának jó szerintem ő is [link] vagy ez a hölgy [link]
2015. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Nekem elég sok komplexusom volt a szép nőkkel kapcsolatban, viszont megismerkedtem fél éve egy nagyon különleges lánnyal, aki nem csak okos és intelligens, hanem olyan gyönyörű, hogy minden férfi megbámulja az utcán, meg sokan még be is szólnak neki, és azóta eléggé megváltozott a véleményem a témával kapcsolatban. Azzal még mindig tisztában vagyok, hogy nagyon sok felszínes nő van, és a legtöbbjük szép, de most már azt is tudom, hogy vannak kivételek. Esküszöm, nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen lány, mint ő, akivel megismerkedtem. Én egyáltalán nem vagyok helyes, ráadásul nagyon vékony vagyok, csak pár kilóval vagyok nehezebb nála, a bőröm sem szép, viszont azt mondta, hogy őt ezek a dolgok egyáltalán nem érdeklik. Csak a bensőm érdekli, és úgy szeret, ahogy vagyok. Neki hála eltűnt egy csomó gátlásom, és már a kisebbségi komplexusom is alább apadt. Annyi, de annyi lánnyal beszélgettem már, akik közel sem voltak olyan szépek, mint ő, de egyik sem adott esélyt, miután megtudták, hogy nincs rajtam elég izom, nem vagyok elég mackós, nem vagyok elég magas, nem vagyok elég helyes, nem elég szép a bőröm, nincs elég jó végzettségem, nincs elég pénzem... Erre jön egy ilyen lány, és rácáfol az összes felszínesre. Sokszor még most sem hiszem el, hogy ő valóban létezhet...

Mondjuk azok miatt a lányok miatt, akik valami külső dolog miatt nem adtak esélyt, sosem bánkódtam, mert én sose akarnám, hogy valaki a külsőm miatt szeressen. Inkább lennék örök életemre magányos, minthogy a külsőm miatt szeressenek. Nekem lelki társra van szükségem, nem szexpartnerre. A legtöbb nő meg csak szexpartnert keres, azért van kiélezve a külsőségekre. Egy igazi lelki társi kapcsolatban nem számít se a centi, se a kiló, csak a szeretet.

2015. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Felszínességről beszélsz, miközben sztereotípiákban gondolkodsz. Ez a bort iszik, vizet prédikál esete.
2015. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Amíg ti, kedves urak, díjazzátok a külsőt, addig azok, akik nem érdeklődőek vagy lusták, nem is fogják az elméjüket pallérozni.


Szerintetek ha egy kidobott cicis lány feltesz valahova egy képet, a férfiak sírva fordulnak el, hogy mekkora fertő? Vagy azt kívánják, bárcsak egy garbós-könyvolvasós képet tett volna fel? Dehogyis, nyálcsorgatva nyomkodják a lájkokat. Amire van kereslet, abból mindig lesz kínálat is.

2015. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7-es, legalább láttad már élőben? Mert addig én nem igen vennék rá mérget h tényleg létezik:D
2015. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!