Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, szoktatok ismerkedni szép nőkkel, próbálkozni náluk? A szép nőkről nagy általánosságban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem provokatív a kérdés, csupán a személyes tapasztalataimat szeretném megosztani, és a többi férfit is megkérdezném, hogy ők hogyan látják a problémát. Az általánosítás jelzőt is legyetek kedvesek hanyagolni, mert tisztában vagyok a kivételek létezésével, még ha nem is lehet velük Dunát rekeszteni.


Szóval a tapasztalataim szerint az intelligencia fordított arányosságban van a nők szépségével. Minél szebb valaki, annál kevesebbet törődik az agysejtjeinek nagyobb hatásfokú kihasználásával. Több időt fordít a külsőre (tükör előtti pipere, haj-, köröm-, láb-, arc-, bőrápolás, edzések, konditerem, fitnesz stb.), ezáltal kénytelen feláldozni az idejéből, amit jobb esetben egy átlagos szépségűnek mondható nő inkább egy izgalmas könyv elolvasására szán, vagy akármilyen tudást gyarapító, hasznos elfoglaltságra. A szépséggel együtt jár a rajongókör létszámának exponenciális növekedése, azaz minél szebb egy nő, hatványozottan annál többen környékezik meg/udvarolnak neki/bókolnak neki stb. Innentől pedig elindul egy lavina: népszerűségnövekedés, lájkvadász képek milliói, önbizalom elhatalmasodása, túlzott magabiztosság, és a férfiak közötti túlzásba vitt válogatás. Egyre több a teljesíthetetlen elvárás, és így borzasztóan leszűkül az esélyes férfiak száma.


Ti hogy látjátok? Mik azok a tulajdonságok, adottságok, amik a szép nők igen nagy részére igazak, helytállóak?


2015. jún. 17. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

#10


Nem kell hülyének nézni...

2015. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#3: Mint írtam, vannak kivételek. :)


#7: Nem vonom kétségbe szavaid, biztos vagyok benne, hogy így történt, és a te eseted mellett sok más férfi esetében is előfordul. Csak egy kérdésem lenne. Ha valakin eluralkodik egy bizonyos meggyőződés, azt elég nehezen lehet ám kirángatni a madárkalitkából. Téged hogyan tudott meggyőzni egy szép nő, ha már alapból megvolt az előítéleted? Az nem villámcsapásszerűen következik be, s mivel az életed eleve megmérgezte az előítélet az önbizalomhiánnyal és az önértékelési zavarokkal karöltve, így emiatt nehezen hihetőek az ilyen tündérmesék. Szó se róla, nekem nincs bajom a kivételekkel, csupán vázoltam, hogy a ritkaság sokszor a népítélet számára az előzmények, az előélet miatt megkérdőjelezhető.


#8: Sztereotípiákban az elfogultak gondolkodnak, azok, akik nincsenek tisztában a kivételek létezésével. Kikérem magamnak az általánosítás vádját.

2015. jún. 17. 21:02
 13/18 anonim ***** válasza:
7%

"viszont megismerkedtem fél éve egy nagyon különleges lánnyal, aki nem csak okos és intelligens, hanem olyan gyönyörű, hogy minden férfi megbámulja az utcán"


Azt hiszem, pár hónap elég lesz, hogy ugyanerről a lányról az ellenkezőjét állítsd. Nekem is volt egy gyönyörű barátnőm, ugyanezt le tudtam írni róla. Mondjuk annyi a külömbség, hogy én kvalifikáltabb vagyok, gazdag mondjuk nem, de nem is nyomorgok. Tippelj, mi történ? Fél év kétszer férlrekefélt.

2015. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A probléma egyszerű: egyetértek abban, hogy minél szebb egy nő, annál kevesebb időt, energiát fordít az agyi kapacitásának szintentartására, növelésére. De tudod miért van ez így? Mert mi pasik tehetünk erről. Azt érzékeltetjük velük, hogy elég, ha bombázók, ha csinosítják magukat. Ezért ők nem is törik magukat, hogy okosabbak, bölcsebbek legyenek, mert látják, hogy ennyi is elég a boldogságukhoz. Nem arról van szó, hogy nem lenne agyuk, egyszerűen nincs szükségük arra, hogy használják. Ha a férfiak nem kényeztetnék el, nem hódolnának be minden szép nőnek csak azért, mert puncijuk van, akkor ők is elgondolkodnának azon, hogy "lehet, hogy többet kéne leraknom az asztalra". Persze, azért ne feledkezzünk meg a tényleg buta, egyszerű divatribi nőkről. A hosszas fejtegetés a plázacica típusra, modell típusra értendő legtöbbször.
2015. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen a kérdés finghámozás. A választ is megadtad.

Férfiakra, és nőkre egyaránt igaz az, hogy a legkisebb energia befektetéssel a maximális hasznot tudják elérni. A csinos lányok már 16-17 éves korban megtapasztalták, hogy pusztán a külsejükkel el tudják érni, hogy egy jóbb családból származó jóképű srác a tenyerén hordozza őket (egy ideig) Ilyenformán ez egy idő után minta lesz. A kitűzött céljuk az egyre jobb srácok, egyre jobb egzisztenciával. Ehhez viszont nem észt, hanem külsőt kell felmutatniuk.

2015. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%

Ez az egész olyan mint egy üzleti befektetés. Saját magába fektett be (szépségápolás,edzés,kondizás,fodrász és még a plasztikai beavatkozások is) és idővel várja hogy megtérüljön mindaz a sok fáradság amit saját magába fektett be.

Ha úgyis a külső az ami megfogja a pasikat akkor első számú cél hogy a lehető legjobb formáját hozza mindig. De közben háttérbe szorul a tanulás.

Persze hogy mindig a legjobb partnert keresi, mint egy ügyes üzletember.

egy fiatal nő véleménye

2015. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés a szépség és az intelligencia között, valamint a szépség és a személyiség között sem.

Alapból kevés az igazán intelligens és az igazán szép ember is, nemtől függetlenül, így ritka az intelligens és egyben szép nő értelemszerűen. Ennek ellenére ismerek párat. :)

2015. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Furcsa dolgokat írsz. Én mondjuk idősebb vagyok, így sok dolog alapból nem értelmezhető az esetemben. Én akárhányszor szép nőt leszólítottam,mindig normálisak,kedvesek voltak.
2017. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!