Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általánosságban hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban hol lehet olyan lányokkal ismerkedni akik nem bulizosak?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok,akik inkább sétálni,kirándulni szeretnek.Nem vagyok önbizalom hiányos,de ha láttok egy olyan lányt,aki pont az esetem és fiatalabb is tőlem,egyből azon agyalok hogy felesleges próbálkozni mert tuti bulizos.
2018. jan. 29. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
17%
Az első válaszadónak van igaza, zöld kezet kapott. Olyan lányt nem fogsz találni, akit nem fog érdekelni a külsőd vagy a pénzed.
2018. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek: az első válaszadó válasza a jó

sajnos maximálisan igaza van - ismerkedhetsz könyvtárban, múzeumban, művészeti fesztiválokon meg ilyesmiken,viszont azok a lányok is ugyanúgy a külsődet fogják nézni

szóval ha ronda vagy, akkor bárhol is ismerkedj, max. visszautasítást kapsz

lehet engem is lepontozni, hisztérikák.

fáj az igazság? meghiszem azt! legalább mi elmondjuk amit ti saját magatoknak se vallanátok be.

az első és utolsó válaszadót felpontoztam csak hogy pukkasszalak titeket.

2018. okt. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!