Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet így ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Rám írt egy pasi ismerkedési szándékkal. Visszaírtam, gondoltam adok egy esélyt. De már interneten sem igazán lehet beszélni vele. Ugyanis még egy olyan általános kérdésre sem tud válaszolni, hogy "hogy vagy?", arra is csak annyit ír, "megvagyok". Vissza se kérdezne hogy én hogy vagyok, semmi.
2018. márc. 7. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ilyennel? Sehogy :D
2018. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Hogy vagy? Ez aztan a kerdes 😆
2018. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki most egy olyannal, akire te írsz rá.
2018. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt, mást meg nem akartam leírni. De nálam alap, hogy egy ilyen kérdésre, köszivel válaszolok.
2018. márc. 7. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudnád, fiúk hány egyszavas választ kapnak társkeresőkön. Ahol elvileg azért vannak az emberek, hogy ismerkedjenek.
2018. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!