Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok, ha egy általato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha egy általatok normálisnak megismert lány ilyen popsimutogatós képet tenne ki netre? Belefér?

Figyelt kérdés

[link]


Meg a feneke rajta van azon a retkes kövön, nem kap el semmi bacit vajon?



#poppoló
2018. márc. 5. 23:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

A kolostorba vonulás, meg a kinyomom a pitsámat ask.fm-re közt azért van egy kis átmenet.

Én kigyúrva sem szoktam magam félmeztelenül fotózgatni, meghagyom ezt a szórakozást a panelproli ismerőseimnek.

2018. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, de gondolom mást értünk normális alatt. Az ilyen képeket átlagos lányok rakják ki, átlagos negatív tulajdonsággal. Pl. buták, mint a föld. A normális nálam nem itt kezdődik.
2018. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Lenne mire fap-fap
2018. márc. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ezen a kepen nincs semmi extra. Azt hittem, legalabb a fel seg.ge kilatszik.
2018. márc. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
56%

Könyörgöm, az csak egy betonpárkány, nem a Blaha közepére ült le! Amúgy meg, a segge ér hozzá, nem a nemiszerve és nyár van: sem fel nem fázik, sem bacit nem kap el... A gatya nem pcsagatya minden derekas gatya felugrik ennyire, ha kitolod a segged, mikor leülsz...


Amúgy ezzel a képpel semmi gáz nincs. Egy kicsit szexisebb kép, de ruhában és még hangulatos is.


A cicagatyás seggmutogatós csajok, meg a tangában tükör előtt pózolók már kicsit más téma... Azért van különbség a közönséges és a szexi között. Nekem ez még szexi. Mikor valaki harisnyát húz az utcára magában, meg ilyeneket csinál, na az már zavarna, alkattól függetlenül:

[link]

2018. márc. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem sincs gond a képpel, sőt.

Én szívesen megismerném, mert nem a szokásos "mindent kirakok", de nem is az "elbújok, mert semmi önbizalmam" fajta, hanem kellemes átmenet.

2018. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
37%
Normális lány nem hord ilyen ruhát, pláne nem rakja ki a netre. Csak szexre jó az ilyen.
2018. márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ebben csak az a vicces, hogy ha ez közönséges, akkor mit szóltok azokhoz akik kondi-fitness címszó alatt, kipakolják a jól kidolgozott testüket tangában és melltartóban? Az "legális" mert a teste a munkaeszköze, ez meg r.banc kategória? Kettős mérce nagyon.
2018. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez egy tök normális kép, tök normális nővel, mondom ezt úgy hogy én aztán visszafogott nő vagyok a javából.
2018. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj, hogy olyan "szempontok" mentén határozzátok meg, hogy melyik nő normális, hogy magatok alatt vágjátok a fát, annyira félrevezetitek magatokat. Lehet, hogy azért van hozzá jobb szemem, mert nő vagyok, de tényleg olyan nőkre mondjátok, hogy normális, hogy röhögnöm kell (meg is tapasztaljátok utána, hogy mennyire beleválogattatok), a normális nőket meg már egy kép vagy egy apróság alapján ítélitek is el.


Nem mondom, hogy nincs összefüggés a külső megjelenés (nem a szépség) meg a közösségi oldalakon megosztott tartalom és a normálisság között, de olyan dolgokból akartok levonni messzemenő következtetéseket, hogy szánalmas.:'D

2018. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!