Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy félénk pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy félénk pasi mennyire van hátrányban?

Figyelt kérdés
Pl ha nem mer kezdeményezni az általatok adott jelekre, akkor onnantól fogva vége a történetnek?

2018. márc. 5. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
hát igen. nyúl vigye a puskát? :/ miért nem mersz? ha jeleket ad valaki akkor alapból esélyes vagy.
2018. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát igen, de nem azért, mert félénk. Ha adom a jeleket és nem lép, nem mutat érdeklődést, akkor azt dogom gondolni, hogy azért, mert nem tetszem neki.
2018. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy pasi nem lép, mégis mire gondoljon egy lány? Felejtős... Szedd már össze magad ha valamit akarsz!
2018. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mer kezdeményezni a jelekre, akkor úgy mégis honnan a búbánatos fenéből találjam ki, hogy érdeklem, vagy igazából teljesen közömbös vagyok neki? Hm?


Az más, ha valami jelet ad, ami miatt nem arra gondolok, hogy cringe lenne tovább próbálkozni, mert le sem szar. Engem nem zavar, ha félénk, vagy valami, de fordítva szerintem én zavarnám, nagyon is. Én túl könnyen fel tudok oldódni és akaratlanul is flörtölős a természetem, megejtek olyan megjegyzéseket, amik szerintem marhára zavarba hoznák vagy kizökkentenék. És valószínűleg én nevetnék ezen, hogy tök édi, hogy ennyi elég neki, de ő valószínűleg nem...

2018. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút hátrányban van. Viszont ha véletlenül is netalántán összekeveredik valakivel, akkor mély tartalmas és hosszú kapcsolatot képes fenntartani. Ez is érték.
2018. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Van az a pont, amin túl nem bírok mit kezdeni a balf#szkodással és inkább hagyom a dolgot.
2018. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak akkor gond, ha a csaj is gyáva.
2018. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Az egyenjogúság nevében elvárt jogod, hogy tökös legyél. Ha ez nincs meg, akkor nem kezelnek férfiként.
2018. márc. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem megy, ne erőltesd. :)

Ez nem olyan, mint a xarás, nem tanulható, született adottság. :D

2018. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Párszor jeleznek, hogy szabad az út, esetleg még néhány próbálkozás, hogy bátorítsanak.
2018. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!