Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek amikor a pasi berakja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek amikor a pasi berakja a péniszét a ánuszotokba akkor szoktátok nyomni?

Figyelt kérdés

Állitólag akkor amikor a pasi berakja a péniszét a ánuszba és amikor dug akkor is folyamatosan enyhén nyomni kell mintha wc-ne az ember és állitólag úgy sokkal jobb a aktívnak mert a pénisz és a ánusz között enyhe vákum keletkezik és jobban beszipantya egyszóval intenzivebb lesz a szex.

Ti probáltátok már így?



2018. márc. 5. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én mindig rá szorítok egy kicsit ;)
2018. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ezt a dolgot de totál hülyeségnek tartom, nem kell semmit nyomni, el kell lazulni. Plusz olyan erejű vákumot szerintem nem tudunk azzal kifejteni hogy érezhető szívóerőt képviseljen.
2018. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell folyamatosan nyomni vagy szorítani, egyszerűen csak engedd el magad, és hagyd őt, hogy csinálja. Esetleg időnként rászoríthatsz egy kicsit, az valóban nagyon kellemes és jó érzés az aktívnak, főleg a vége felé, a csúcshoz közeledve. ;)
2018. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Bár lány vagyok, de félteném a kukacom, hogy nem csak beszipantya, de leizs haraptya
2018. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább lazulj el, egy vehemensebb barát, szerető nem fog neki örülni, mert inkább ő akar irányítani- persze nem parancsolgatásra gondolok.

Én jó pár éve passzív vagyok de ilyet még nem csináltam.

2018. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ellazulok és átadom magam az élvezetnek, a vége felé esetleg kicsit rászorítok, meg ha én elélvezek, akkor önkéntelenül is.
2018. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!