Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellenek a 20-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a 20-on éves férfiak a nőknek?

Figyelt kérdés
Rengeteg embert ismerek, és a férfiaknak ebben a korban több mint 60%-uk szingli. Viszont teljesen egyedülálló nőt ebben a korosztályban meg képtelenség találni, mert mindegyikük foglalt. Akkor hol van itt az igazság? Hol van az amit itt gyakran hangoztatnak, hogy a "40 éves férfi az már pocakos, kopaszodó, fonnyadt mittudomén mi", akkor miért velük vannak mégis a nők? Egy fiatal férfinak egyszerűen nincs értéke a társkeresés piacán valamiért, egy fiatal nőnek meg iszonyú nagy értéke van... nem értem miért. Minden nő akkor a 30-as férfi korosztályt tartja a legvonzóbbnak? Vagy hogy van ez?

2018. febr. 28. 20:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem választottam semmit, te paraszt. Az nem választás, hogy beszélek vele és megtudom, hogy már megint egy, aki "csak lazulni akar, aztán majd meglátjuk", meg "még ki akarja magát élni" meg "nem tudja még, mi lesz". Ismerem ezeket a dumákat, undorítóak. És nem, nem fuckboyokról van szó, hanem kicsit is összeszedettnek kinéző szinglikről. Naná, hogy egy ápolatlan kocka igaz szerelmet meg barátnőt akar, mert nem kap annyi p!nára lehetőséget. De jó lenne már olyan férfit látni, aki hozzám hasonlóan annak ellenére, hogy megteheti, hogy hazavisz valakit dugásra, nem erre vágyik.

De ez nem a mi hibánk, nem is az enyém. Ez társadalmi jelenség, mindkét nemnél. Mindent akarnak, ami egy kapcsolat előnye és kellemes mellékhatása, de semmit nem akar, ami a vele járó elköteleződés és erőfeszítés:

[link]

2018. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"De jó lenne már olyan férfit látni, aki hozzám hasonlóan annak ellenére, hogy megteheti, hogy hazavisz valakit dugásra, nem erre vágyik. "


Van ilyen, csak az meg neked nem elég izgató. Mert arra meg azt mondod, hogy unalmas, semmi nem fog meg benne. Azt kellene tudatosítanod magadban, hogy a nők eleve 10-ből 8 férfit mindig elutasítanak. Akire te igent mondasz, és akiről kiderül, hogy megbízhatatlan hülye, az azért olyan, mert megteheti, hogy az legyen, mert tudja, hogy fog találni nőt. Aki olyan jellem, aki neked kell, azt meg észre se veszed. Ennek a párja egyébként az, amikor a férfiak odavannak a csinos, de belül töküres nőkért. Az, aki a külsejével is tud hódítani, az belül nem lesz annyira kimunkált, mert homo oeconomicus vagyunk és a minimális energiával megszerzett maximális profitra törekszünk.

2018. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Mutass be egy olyan férfinak akkor, hajrá.


Eddig csak 3 fajtát láttam:

-akinek nincs élete és az enyémre akar akaszkodni (ettől nem akarok semmit, mert csak rosszabb vele, mint egyedül)

-aki élni akar és mindent, ami van egy kapcsolatban (főleg a szexet), csak véletlenül se kelljen elköteleződni és egyet választani

-és aki annyira ápolatlan, hogy sokszor a nemét sem tudod egyértelműen megmondani.


Most oké, vannak nők, akik csak bizonyos férfiakat vesznek észre. De ez nem én vagyok. Szeretném látni azokat a szingli férfiakat, akik egyszerre képesek elköteleződni, adnak magukra és nem kétségbeesett idegroncsok, akik csak úgy tudnak hűségesek lenni, hogy alárendelik magukat teljesen a párjuknak. Eddig csak ilyeneket láttam. De mondom, szeretném látni, ha van, a kivételt. A gyakoris kommentek alapján elvileg hihetetlen sokan vannak. Érdekes.

2018. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes, mert te nem veszed észre őket. Apropó, hány éves is vagy?
2018. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A szobájuk sarkából nem is fogom észrevenni. Pedig alapvetően kezdeményező vagyok. A korom teljesen mindegy huszonéves vagyok én is még abszolút.
2018. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

23: Ha már általánosító játékot játszunk. :)


"Vagyunk" sokan ilyenek, csak java "részünk" már 30 felett található meg, sorry :P De én ilyen voltam húszon évesen is :P Ez szerintem nem kor, hanem jellem kérdése. :)


Van pár opció számodra:

1. Bedobsz egy +10 Aging potiont

2. Bemákolsz egy normális húszast

3. Cat lady leszel, addig "válogatsz"


:PP

2018. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Eddig a 3. opció a szimpi. A 2.-at próbálom összehozni, az 1.-re meg képtelen vagyok.
2018. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a korod. Azt meg ne haragudj, nem tudom komolyan venni, hogy leírásod szerint a világ csak szexis hülyegyerekekből meg visszafogott, de ápolatlan kocka lúzerekből áll. Akinek ennyi a világ, az nem is fog találni párt. Menj el a következő BME-s bulira, vagy menj el a Corvinusra esténként táncolni, kizárt, hogy nem találsz egy normális srácot. Azonkívül ha tökéletességednek nem megfelelő, akkor szabad esetleg alkalmazkodni is hozzá, vagy megpróbálni segíteni neki, hogy pl. máshogy öltözködjön. Honnan a francból kéne tudnunk, hogy mi számít jó öltözködésnek a csajok szerint, komolyan? Ezen a fiúk nem szoktak annyit görcsölni.
2018. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én már 16 évesen is komoly kapcsolatot szerettem volna, mégis itt vagyok 31 évesen férfiként és az első barátnőmet keresem ,szűzen. Nem a korodon múlik. Ha kellessz nekik akkor kellessz, mindegy mennyi idős vagy. Ha nem akkor pedig nem.
2018. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!