Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes fiúk miért nem kellenek általában a nőknek?

Figyelt kérdés
Mindenütt azt hallani, hogy ugyan a nők azt mondják, hogy rendes fiúkra, férfiakra vágynak, a valóságban az ilyenekkel nem állnak szóba, kinevetik őket, és ha mégis lesz kapcsolatuk velük, előbb-utóbb átverik és/vagy megcsalják őket egy "rossz fiúval". Valóban így van ez, és ha igen, miért?

2017. szept. 7. 17:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%
Mert az izgalmat es a verest szeretik.
2017. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
47%
maximum a kislányok csinálják ezt..
2017. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%
A parom rendes ferfi. Ez nem azt jelenti, hogy egy toketlen luzer, aki nem mer egy lany szemebe nezni se.
2017. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
48%

Mert a legtöbb rendes pasi egy töketlen ,tutyimutyi alak. Sajnálom ez van ,le lehet pontozni.

A párom velem ,a lanyommal és a szereteinkel ,barátokkal rendes. Massal milyen az meg hidegen hagy. Sokan ,akik nem ismerik bunkonak tartjak.

Enis mindig kedves ,rendes és segítökész voltam. Beleuntam ,sokan atvagtak. Akik megerdemlik ők szamithatnak rám.

n25

2017. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj sokan keveritek a "rendes pasit" a visszahúzódó, szürke kisegerekkel, akik rá se mernek nézni a nőre.

Amúgy meg egyáltalán nincs így. Nem tudom, te személyes tapasztalat alapján mondod-e ezt, vagy innen-onnan összekapargatott félmondatokból, de szerintem ez úgy ahogy van hülyeség. Meg itt szerintem nem férfitípusokról kéne beszélni. Ha egy férfi nem tudja megadni a nőnek amire szüksége van (legyen az érzelmi, szexuális vagy bármi egyéb dolog), illetve a kapcsolat nem működik, akkor keresnek mást a nők. Persze vannak kislányok, akik nem tudják értékelni amit egy férfi értük tesz ezt is aláírom. De nem férfitípustól függően jelentkezik a probléma, hanem a kapcsolattól függően. Ha a kapcsolat jó, és mindketten megadnak a másiknak mindent, akkor nem lesz se elhagyás, se megcsalás.

Ismerkedés terén pedig az a helyzet, hogy ha a férfi nem teszi egyértelművé, hogy szeretne valamit, vagy nem tud kibontakozni, nem meri önmagát adni, akkor sosem fogom megtudni, hogy ő mennyire rendes pasi. Mi nők sem vagyunk gondolatolvasók, mi sem látunk a veséjébe minden pasinak, hogy "na igen, ő egy rendes pasi" ha még sosem beszéltünk.

2017. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
54%
Hm hm hm, érdekes, a férjem egy végtelenül korrekt, rendes ember és mégis "kellett valakinek". Sőt, elég sok valakinek, mert soha nem voltak előttem se gondjai a társkeresés terén. És nem, klasszikus mai szépségideál szerint nem egy kifejezetten jóképű ember, de határozott, intelligens, humoros, céltudatos, fantasztikus jellem, nem egy töketlen, frusztrált nudli, mint az itteni általánosító picsogók nagy része.
2017. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
53%

"Mert a legtöbb rendes pasi egy töketlen ,tutyimutyi alak."



Na EZT mi a jó f_szér kell párosítani azzal, ha vki rendes? azt mondja meg nekem vki....

mer ez vmi téveszme lesz megin

2017. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
17%

Mert ami sok honfitarsamnakrendes valojaban,tedd ki hagy huljon,tutyimutyi kis semmi alak,ranezel osszesz_rja magat,behodol,el van maganak nem tudja merre tart,semmi ambicio semmi cel,eszre se veszed.

Hat ilyen egy nonek sem fog kelleni illetve de akinek jut mas.

2017. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
,,akinek nem jut mas" akart lenni
2017. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%
Azért van különbség rendes és rendes férfi között. Az egyik rendes mert hűséges, jó társaság és humoros, sosem verne át és teljesen korrekt. A másik is hasonló, de nagyon unalmas. Semmi élet, semmi szenvedély, semmi kisugárzás. Én az utóbbival nem kezdenék semmit, az előbbivel meg egy életet is szívesen leélnék. A gond csak az, hogy minden rendes fiú azt hiszi az előbbibe tartozik, pedig többen a második kategóriába és nem értik mi a baj velük. Hát ez.
2017. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!