Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes fiúk miért nem kellenek általában a nőknek?

Figyelt kérdés
Mindenütt azt hallani, hogy ugyan a nők azt mondják, hogy rendes fiúkra, férfiakra vágynak, a valóságban az ilyenekkel nem állnak szóba, kinevetik őket, és ha mégis lesz kapcsolatuk velük, előbb-utóbb átverik és/vagy megcsalják őket egy "rossz fiúval". Valóban így van ez, és ha igen, miért?

2017. szept. 7. 17:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Én nem csípem a rendes pasikat, mert én magam se vagyok egy rendes lány aszerint, amit az itteniek rendesnek neveznek. Suba a subához.
2017. szept. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Mert a pasik szerint:

"Normális pasi" = tutyimutyi, "bocs hogy élek", nincs véleménye, nincs saját személyisége, fél mindentől, alig szólal még (bónusz, hogy aki azt mondja magára hogy kedves, aranyos pasi, az ordas nagy kamu, sokszor passzív-agresszív, féltékenykedő, erőszakos, önző, komplexusos alakok)

"Rosszfiú" = jobban néz ki egy darab kavicsnál, neadjisten mozog is, van töke, mer beszélgetni, van véleménye, nem lábtörlő.


Amúgy mi alapján döntöd el kívülállóként, hogy melyiket pasi rendes, még melyik rossz? Az exem csendes ember, jó tanuló, verseket ír, ingben jár, mosolygós, olyan kis aranyos pasi.. Otthon ordítozott velem, akkor szakítottam mikor megütött. Mindennapos volt a féltékenykedés, a hiszti, a sértődés, kizárólag velem akarta csináltatni a házimunkát, szexben önző volt.

A mostani párom társasági ember, alapjáraton morcos az arca, farmerban, fekete pólóban meg bőrkabátban jár, szakálla van, izmos, tetovált, metalcore-t hallgat, sportkocsija van, nem "cukiskodik" az emberekkel, nem művészlélek... A csillagokat lehozná érzem, inkább halna még mint hogy bántson, zokszó nélkül leül velem disney mesét nézni, nem szégyell sírni előttem, bízik bennem, egyenlő partnernek tekint, és nála jószívűbb emberrel még nem találkoztam. Gondolom az utcán annyit látnak belőle, hogy kivarrt "rosszfiú" :D

Hidd el, rohadtul nem lehet egy ember párkapcsolati dolgait az alapján megítélni, amit a nagyvilág felé mutat.

2017. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert azok közül, akik "rendesnek" tartják magukat, nagyon-nagyon sokan egyáltalán nem rendesek, hanem nőgyűlölő, frusztrált, manipulatív, önámító gyökerek.
2017. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
12%

"nőgyűlölő, frusztrált, manipulatív, önámító gyökerek."



ha azok is, a nők tették azzá őket



"...gyökerek."



és undorító módon még sértegetik is őket.

2017. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
30. Esetleg azért nem teszik hozzà, mert teljesen alap, hogy az ember olyan tàrsra vàgyik akihez külsőleg is vonzódni tud, nem kedves aranyosra, akire nem szívesen néz mert annyira nem jön be... De mostansàg màr hozzà szoktuk tenni az ilyenek miatt mint te. Akiknek semmi nem egyértelű aminek egy gondolkodni képes embernél az és képesek mindenbe belekötni.
2017. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
*jav : ami egy
2017. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
35-ös, nem vitázom veled, úgysem érted.
2017. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
84%

Azé', b...od, mert a legtöbb töketlen, frusztrált, pszichotikus kis görcs meg van róla győződve, hogy ő "rendes fiú". Nem, nem az. Meg ha gyűlölködve fortyog a szobája sarkában, hogy "brűhűhűűűű, nem kellek a sok felszínes libának", akkor sem "rendes fiú".


Egy példával élve: nem attól leszel rendes, ha azért nem csalsz meg valakit, mert nincs még barátnőd se, akit megcsalhatnál, hanem attól, hogy lenne rá lehetőséged, de egyszerűen fel sem merül az agyadban ez az opció.


Én rendes férfinak tartom magam, egy barátnőm sem csaltam meg, nem erőltettem rájuk semmit, igyekeztem mindig tisztességes és fair lenni a párkapcsolataimban, és odafigyelni a másik fél érzelmeire, véleményére. Ugyanakkor ha úgy jött, simán végignyaltam a csaj nyakát vagy megsimogattam a fenekét a tömött metrón, vagy otthon vodkát ittam a köldökéből. Úgyhogy sürgősen fejezzétek már be ezt a "szürke, unalmas lúzer = rendes pasi" általánosítást!

2017. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

#34: És mit akkor kezdesz ezzel a helyzettel? Ennyi, a gonosz nők elbántak veled, akkor mostantól életed végéig rinyálni fogsz, hogy milyen igazságtalan veled az élet? Mindig könnyebb mást okolni és áldozatnak beállítani magad. Erőfeszítéseket tenni, változtatni és tenni magadért persze nehezebb. Gyenge vagy.

És képzeld, nem vagyok nő. Sőt, majdnem belőlem is ilyen siránkozó gyökér lett, csak felismertem, hogy mennyire rossz volt a felfogásom, és hogy tudok változtatni.

2017. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!