Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes fiúk miért nem kellenek általában a nőknek?

Figyelt kérdés
Mindenütt azt hallani, hogy ugyan a nők azt mondják, hogy rendes fiúkra, férfiakra vágynak, a valóságban az ilyenekkel nem állnak szóba, kinevetik őket, és ha mégis lesz kapcsolatuk velük, előbb-utóbb átverik és/vagy megcsalják őket egy "rossz fiúval". Valóban így van ez, és ha igen, miért?

2017. szept. 7. 17:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
8%
Az utolsó tökéletesen megfogalmazta.
2017. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
10-es tényleg jól megfogalmazta. Én nagyon remélem, hogy az első vagyok, legalábbis szerintem az. Ettől függetlenül nagyon sokszor látom, hogy a nők a másodikat asszociálják rólam, úgy első blikkre, amit sose tudok hova tenni. 24/F
2017. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
61%

Nem találkoztam még olyan rendes férfival, akinek ne lett volna barátnője.


Csak olyannal, aki magát rendesnek mondta, de közben bunkó volt mindenkivel, aztán csodálkozott, hogy a maga fajta "rendes fickóval" miért nem akar összejönni senki.

2017. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
34%

Mert a rendes fiúk pont ugyanúgy a flegma, erőszakos, hisztis p...áknál próbálkoznak és őket veszik nőszámba. Ha nem, akkor meg csak a 10/10-es nőket.


Én eddig egy helyes, kedves, értelmes lányismerősömnél nem tapasztaltam azt, hogy bunkókkal álltak volna össze. Max. annyi, hogy nem szobanövénnyel, hanem határozott férfival, aki ki mer állni magáért és nem nyálas.

2017. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%

14. vagyok


Úgy értettem, hogy a magukat rendesnek mondó fiúk nagy része az ilyeneknél próbálkozik.

2017. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
10%
Az első válaszoló kivételével mindenkit le pontoztam. XD
2017. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
lepontoztam* pls
2017. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
40%
Ez hülyeség. Max a tinilányok csinálják esetleg, hogy menőnek tűnjeneka barinők előtt. Egy igazi, normális értékekkel, érzésekkel rendelkező nő, hasonló kaliberű pasira vágyik. Én is ilyen férfihoz mentem feleségül. Épeszű nő nem rosszra, nem verésre, és nem egy börtöntöltelékre áhítozik.
2017. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
17%
10-es, a párkapcsolat nem szórakozás. ha szórakoztató bohócot keresel, menj cirkuszba.
2017. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
67%

A 'rendes' fiúk azért nagyon csúnyákat is tudnak írni, miután elutasítottad őket. Itt derül ki, hogy annyira mégsem rendesek, amikor a halálodat kívánják.


A nők szeretik a rendes férfiakat, de csak azokat, akik valóban rendesek. Akik csak megjátsszák magukat, azokat hamar kiszúrjuk.


21/L

2017. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!