Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellenek a 20-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a 20-on éves férfiak a nőknek?

Figyelt kérdés
Rengeteg embert ismerek, és a férfiaknak ebben a korban több mint 60%-uk szingli. Viszont teljesen egyedülálló nőt ebben a korosztályban meg képtelenség találni, mert mindegyikük foglalt. Akkor hol van itt az igazság? Hol van az amit itt gyakran hangoztatnak, hogy a "40 éves férfi az már pocakos, kopaszodó, fonnyadt mittudomén mi", akkor miért velük vannak mégis a nők? Egy fiatal férfinak egyszerűen nincs értéke a társkeresés piacán valamiért, egy fiatal nőnek meg iszonyú nagy értéke van... nem értem miért. Minden nő akkor a 30-as férfi korosztályt tartja a legvonzóbbnak? Vagy hogy van ez?

2018. febr. 28. 20:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Ez nincs így.
2018. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ne mondd azt, hogy nincs így. Laktam én már több helyen is az országon belül és külföldön is és MINDENHOL így van.
2018. febr. 28. 20:25
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

Az arányokat megkérdőjelezném, sok a szingli lány is és a foglalt fiú is ebben a korban.


Nekem ugyan nem az a baj, hogy nem kellene egy 20-éves, hanem hogy én és az életvitelem nem kell neki. Alapvetően a saját korosztályomat preferálom, 18-ig lemennék korban, de egyszerűen ezek nem azok a fiúk (sokszor 25 évesen sem), akikkel lehetne tervezni. Nem akarnak komolyat, élni akarnak, más-más puncit akarnak, nem barátnőnek kellenék nekik, ha kellek is, hanem ellenni, szórakozni, szexelgetni. Ez nekem nem túl csábító, ezért nem is igazán szoktam érdeklődni irántuk, inkább 25-30 közöttieket keresgélek, köztük nagyobb számban vannak olyanok, akiknek igényük egy stabil, megbízható kapcsolat, ami akár egy életre is szól.

21N

2018. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%

Sokan a biztonságért (nem az anyagiért, az érzelmiért) szemet hunynak minden felett. A huszonéves lelkileg labilis, "nemtudommitakarok" kis takonypócokból, akik meggondolják magukat hirtelen, mert nincs szex a 3. randin, én sem különösebben akarok semmit. Nincs nekem idő egy kisfiú impulzív és ösztönközpontú lelki világában partnernek lenni. Kinőttem már abból, hogy ezt izginek tartsam. Legalábbis, ilyen izgalmakra nincs szükségem, nem hiányzik nekem a gyomorgörccsel fekvés meg az, hogy megkapjam, hogy ki akarja magát élni.


Távol tartom magam tőlük, többségében csak félelmet hoznak az életembe a csapongásukkal.

2018. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem inkább a saját korosztályuk számára férfiak. Én 35 évesen nem tartom őket még annak. Bocs, nem bántani akarlak vele. De lehet nem is az én korosztályomnak szólt a kérdés.
2018. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani, de én amikor huszonéves voltam akkor sem értettem a haverjaimat, hogy lehetnek ilyenek: 4-es válaszoló írja le a legjobban. Tudom hülyén hangzik, de én akkor a legjobban a mostani korosztályommal értettem meg magamat, csak ugye akkor azok a nők már foglaltak voltak javarészt (meg bennük volt az, hogy én csak egy fiatal srác vagyok, biztos csak azt akarom), no meg a korkülönbség. :) Már beértem azt a korosztályt így harminc tetején, de most meg már azt érzem/veszem észre , hogy mintha jobban kijövök a fiatalabb generációval (-10-15) :O


Nemtom, hülye vagyok. :D

2018. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
En 27 leszek iden (no), a parom meg 26 lesz iden (ferfi). Mirol beszelsz? A legjobb baratja is 25 vagy 26 eves, a baratnoje 22. De meg sorolhatnam a huszoneves sracokat az ismerosi korben korukbeli baratnokkel...
2018. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

#3

Tetszik a felfogásod!

Mikor én voltam ilyen idős,nem sok lánnyal találkoztam aki 21 évesen így gondolkozott volna.

29/f

2018. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%

Egy ideje én is rájöttem arra, hogy ebben a korosztályban a legtöbb lány foglalt és hiába próbálkozok emiatt nem találok barátnőt.

Most olvasom itt a válaszokat és némileg lehangoló, hogy az hagyján, hogy nem találok szinglit, de még azt is hiszik rólam, hogy a fiatal korom miatt biztosan kicsapongó vagyok. Most legalább rájöttem, hogy még sz.rabb helyzetben vagyok mint azt eddig gondoltam a kapcsolatban levő lányok száma miatt.


Nem is lehangoló ez, inkább már vicces. :)


Egyébként nem értem ezt a női logikát. A 35 éves is ugyanúgy hajlamos félrekúrni és elmenni másik punci felé is mint a 22 éves. Sőt, a 35 éves a korából és a tapasztalataiból kiindulva már rutinból lefutja az ilyen kicsapongó köröket. A különbség csak annyi, hogy a fiatalabb még tétovázva, bizonytalanul műveli az ilyet, az idősebb meg már sokszor le sem bukik.

2018. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Mert a nő 30 fölött kezdődik (addig kislány). De egy 30+ nő mit kezdjen egy kisfiúval?
2018. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!