Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha pushup szivacsos meltartó "legális", akkor ér hazudni egy kicsit a férfiaknak is?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Persze,te is akármikor hordhatsz pushupot.
2018. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha az egyik azt mutatja, amit a másik látni szeretne, akkor a másik is mondhatja, amit az egyik hallani szeretne.
2018. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Mit hazudni??? A push-up nem csinál csodát, elèg fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy valakit ez komolyan megvezessen.
2018. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
49% XD
2018. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

"A push-up nem csinál csodát, elèg fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy valakit ez komolyan megvezessen."


Ez kb. olyan, mint amikor egy politikus azt mondja, "elég fogyatékosnak lenni ahhoz, hogy valaki elhiggye, amiket ígértem" :)

2018. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon gonoszak a nők, hogy push-up melltartót hordanak, ez csak egyike a gonosz női összeesküvéseknek. :(
2018. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Mivel nekem is csak egy vékony, fél centis szivacs van benne, hogy a bimbó ne szúrjon át a ruhán, nem túlzottan rajonganék, ha a férfi kamuzna. De miben is?

Mert attól, hogy egy nő melle kicsi, el tud menni a férfi és élvezi is. Ha egy férfi farka kicsi, akkor nem biztos, hogy bármit tud csinálni a nővel, sokaknál túl mélyen van ahhoz a g pont pl, aki meg tudja, milyen a hüvelyi orgazmus, nem fog megelégedni mindig a csiklója babrálásával. Ha pedig hazudik is róla a pasi, én lelépnék, hogy őszinte legyek. Ahogy a magasságnál is le szoktam lépni ha kamuznak.

Ha a magasságával csalna, pl magasított cipő, annyit úgysem tudna, amennyi számít. Amúgy is feltűnő egy ormótlan cipő. Én szoktam nézni. A farokméretet is, ha ott tartunk, hogy már csókolózunk, vagy az ölébe ültet. A bré és a banán között pedig tudok különbséget tenni.

2018. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, te is rakhatsz egy zoknit a gatyádba.
2018. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
En is minden nap beletomok egy vastagabb pulovert a gatyamba, szoktak is nezni a tschajokkk ;))) dylyssss
2018. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
#6: Nagyon rossz hasonlat volt, ez most nem jött össze. Elég baj, ha téged ezzel meg lehet vezetni, ez téged minősít. Nem ad nagyobb melleket, csak feltűnőbbé teszi. Ha kicsi a melled, a push-uptól se lesz nagyobb, csak kihangsúlyozza.
2018. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!