Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen irreálisak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen irreálisak az elvárásaik a csúnya férfiaknak is?

Figyelt kérdés
Ismerős körökben, itt is stb.az összeg kövér csúnya pasi csinos vonzó sportos nőt akar és inkább szűz 30 felett iS csak mert nem jön ilyen barátnő
2018. febr. 22. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Napi troll
2018. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
ugyan már,én is átlagos lányokra írok társkeresőn,ők se válaszolnak
2018. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Milyen troll....olvass itteni kérdéseket
2018. febr. 22. 17:22
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

A vágyakozás. Ez egyszerű evolúció, mert a szép nők az egészséges, termékeny női képet szimbolizálják, nem úgy mint a dagadt, ragyás, igénytelen luvnyák. De ez így van rendjén.

A dagadt randa nőcik is a Brad Pittyre izgulnak, mert ő meg a termékeny férfi mintapéldánya.

Az evolúció pedig nem mindig az épeszűségre hajaz, pedig a társadalmi elrendezésre pedig ez kellene, mert mindenki a maga szintjéhez fog úgy is a végén keveredni.

ezért jó ha az ember alapból szép, és egészséges, mert akkor választhat ilyen társat, és nincs vágyakozás :)

2018. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert a kis álomvilágukban élnek.
2018. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
???? Tök mindegy, ki hogy néz ki, meg van, kihez tud vonzódni. Teljesen mindegy, fel szedek 20-30 kilót, vagy leadok, esetleg eltorzul az arcom, akkor is a 160 körüli, picit telt nők jönnek be nekem.
2018. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Én is hallottam már pár ronda, kövér pasit nőkről beszélni, úgy válogatnak meg kritizálnak, hogy csak lestem, mire fel van ekkora arcuk.
2018. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert így szocializálták őket. Itthon még mindig dívik a férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél mottó. Ha egy férfi igényes, akkor azt meg sokszor leb-zizzák. Sokszor lehet itt olvasni, hogy a vékonyabb férfiakat megszólják alázzák.
2018. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

Én is hallottam már pár ronda, kövér pasit nőkről beszélni, úgy válogatnak meg kritizálnak, hogy csak lestem, mire fel van ekkora arcuk.



ja,mert a nők jobbak

2018. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Sokaknak az átlag nő is olyan, akinek a nyomába sem érnek. Egy átlagos nő sminkel, vagy legalábbis figyel a frizurájára, a sminkjére, nem megy emberek közé csöves kinézettel lelapult bilifrizurában meg kiszőrösödve, mint asszonyszar a templomkertben. Ezek az izék meg még a saját arcukat sem tudják borotválni, meg rendbetenni a hajukat, meg olyan ruhákban mászkálnak, amiket 10 éve hordtak (kordnadrág, garbós cipzáras polárpulcsi, kikérgesedett bőrkabát, márkaneves póló meg túrabakancs és a többi idétlen dolog, amit normális ember nem utcára vesz), meg a többi hülyeség. Mellé meg még viselkedni sem tudnak, általában lerí róluk, hogy ki vannak éhezve és mindenféle cringe dolgot művelnek, meg fontoskodnak. Egy ilyennek az átlagos lány felső kategória és ezt tudja ő is.
2018. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!