Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti is szoktatok "shit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is szoktatok "shit teszteket" dobálni a férfiaknak társkereséskor? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Ilyeneket miért szoktatok benyögni, hogy:

-Te most ismerkedni jöttél ide?

-Minden lánynak ezt mondod?

-Miért kéne megadnom a számom?

-És hogyhogy nincs barátnőd?

-Én csak a magas és jóképű pasikra bukom

-Túl idős/fiatal vagy hozzám

-Nem tetszik a pólód

-Te ennyire szexmániás vagy?


és stb. stb.


Mi céllal dobáltok ilyen shit teszteket a férfiaknak?


2018. febr. 24. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Ezek nagyrészt csak egyszerű kérdések, illetve vélemények, nem "shit tesztek". Ne légy paranoiás.
2018. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Ezek eléggé tiszteletlen megnyilvánulások. Normális nő nem csinál ilyet.
2018. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, mi az a shit teszt, de ezek kérdések. Nem látom, mi benne a teszt.
2018. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Én sem látom mitől teszt ez. A legtöbb kérdést sosem kérdezném meg. Egyfelől nem vagyok ennyire primitív, másfelől tudom a választ. A hogy-hogy nincs barátnőd kérdést megszoktam kérdezni bár nem ilyen formán és nem rögtön az első randin. Érdekel, hogy a másik mit gondol miért van egyedül felnőtt emberként. Szerintem ez sokat elárul az illető jelleméről.
2018. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Wow. Mikor társat kerestem ezekből egyet se használtam :D Úgyhogy valaki vezesse le, mire lehet következtetni, a srácok válaszából, mert nem vágom.

Lány: Nem tetszik a pólód

Fiú: .. .... .....?

:DD

2018. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
Mi a probléma ezekkel? Természetes dolog, hogy az emberek kicsit csipkelődnek egymással. Vagy szerinted inkább úgy kéne kinéznie egy randinak, mint valami interjú? Melyik iskolában végeztél? Mikor akarsz gyereket? Mik a terveid a következő 5 évre? :DDD Nem, viccelődni szeretünk, lazán venni egy első pár randit, a humorérzék az egyik legfontosabb dolog. A komolyabb témák meg előjöhetnek mondjuk a harmadik randi után, vagy amikor úgy érzik... Van aki csak a kapcsolatban beszélget el a komolyabb terveiről.
2018. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Te ezt direkt csinálod? Nem fogod fel a shit-teszt lényegét?


Ezt a nők nem direkt csinálják, hanem tudattalanul, ösztönösen.

2018. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Lány: Nem tetszik a pólód

Fiú: Nem baj, nekem tetszik

2018. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
8. Akkor ez ilyen "mire gondolt a költő dolog", oké. :D
2018. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Ezt az egyet használtam már:

" Minden lánynak ezt mondod? "

Mondjuk ez semmilyen teszt nem volt, csak egy költői kérdés. Tudtam, hogy erre igen lenne az őszinte válasz, így nem is akartam többet tőle. Ezt meg is mondtam neki anno.


22/N

2018. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!