Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyugat-európai férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugat-európai férfiaknak valóban soha nem kéne bevándorló nő?

Figyelt kérdés

Fiatal srác (33) tanított minket nyelvsuliban, és minden jel alapján úgy tűnt, tetszettem neki, szívesen beszélgetett velem, de nem lett semmi komolyabb.

Viszont mindenkitől csak azt kaptam, biztosan csak beképzeltem, egy diplomás, jó fizetéssel, jó állással, végzettséggel rendelkező valódi németnek sosem kéne egy bevándorló, akinek se diplomája (egyetemre való jelentkezéshez kellett a felsőfok, azért jártam suliba), se állampolgársága, és valami keleti koszfészekből származik, mikor kaphat normális német nőt diplomával, minimum ugyanolyan jó fizetéssel.

Amugy professor, egyetemen is tanított egy időben, de mivel más elfoglaltságai is vannak (fordítóként dolgozik szabadúszóként), ezért inkább nyelvsuliban kezdett tanítani, mert az nem annyira kötött (ezeket ő mondta).


2018. febr. 6. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
lyuk-lyuk.
2018. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most úgy keresem gondolataimban a szép és szexi de egyúttal okos német nőt, de valahogy nem találom. Ha nem jött össze, az nem a származásod miatt volt. Ők is csak férfiak.
2018. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani.


Rengeteg vegyes pár van nyugaton, de ugyanúgy megvan ott is az a réteg, aki szerint a német (osztrák, svájci, francia...) a felsőbbrendű, és a bevándorlókkal csak a baj van (legyen szó tanulatlan kétkezi munkásról vagy diplomás, komolyan képzett bevándorlóról).

2018. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nővéreméknek most lesz az esküvője tavasszal. Német-Magyar házasság. :)
2018. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy kéne.

Ausztriában dolgozom, sok helyi srác csapja a szelet a külföldi csajoknak, munkahelyemen. Van aki már el is vett egy lengyel csajt.

2018. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért ez így hülyeség. Unokahúgom kint el München közelében és német vőlegénye van. És gyanítom, nem ő az egyetlen.
2018. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sőt, szerintem más nyugati országokban is élnek kelet- európai nők, akik oda mentek férjhez.
2018. febr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
német férjem van.
2018. febr. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Skociaban elek, volt parom angol (ertelmisegi, kozeposztalybeli csaladbol-mielott barki belekotne), jelenlegi pedig skot. Szoval barkitol hallottad ezt, nagy hulyeseg.
2018. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Közép-európai*


És a németek pont, hogy annyira agymosottak, hogy rávisítasz, hogy allah gaybar és már rád is vetődik.

2018. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!