Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti is szoktatok "shit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is szoktatok "shit teszteket" dobálni a férfiaknak társkereséskor? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Ilyeneket miért szoktatok benyögni, hogy:

-Te most ismerkedni jöttél ide?

-Minden lánynak ezt mondod?

-Miért kéne megadnom a számom?

-És hogyhogy nincs barátnőd?

-Én csak a magas és jóképű pasikra bukom

-Túl idős/fiatal vagy hozzám

-Nem tetszik a pólód

-Te ennyire szexmániás vagy?


és stb. stb.


Mi céllal dobáltok ilyen shit teszteket a férfiaknak?


2018. febr. 24. 15:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Hát ilyeneket p-csák mondogathnak...fuh.
2018. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

-Minden lánynak ezt mondod?

-Nem, te még csak a harmadik vagy.

2018. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy nem valóságszerű nekem, hogy hercegnőkön kívül bármelyik lány ilyet tolna, hogy : -Én csak a magas és jóképű pasikra bukom ...
2018. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen kérdés lenne az utolsó kérdése társkeresőn, több időt nem lenne érdemes tölteni vele. Társának olyat akar az ember, aki nem kötözködik, hanem elfogadja. Elég gyorsan kiszúrható, ki az, akivel megvan egy alap-összhang, és ki az, aki a hibát keresi a másikban, és ha megtalálta, azon csámcsog.
2018. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

1 korcsolyázni vagyok itt

2 nem, te különleges vagy

3 mert én is különleges vagyok

4 mert mások nem különlegesek

5 így szerencsés napod van

6 ez nézőpont kérdése

7 én se venném fel a felsőd

8 mennyire vagyok szexmániás ?


Miért kell ilyenekkel próbálni beszélgetni ?

31/f

2018. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%

-Én csak a magas és jóképű pasikra bukom

-Hozzád képest magas is vagyok, jóképű is

2018. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezek simán csak lerázós dumák, ha a csajnak nem jössz be.
2018. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez valami női puás negelés?Nem, szerintem inkább lerázós duma.
2018. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajajaj nem ez az a csajozós tanácsos hülyeség, ahol állítólag minden nő levadászni való bunkó cafat, és ezekre a kérdésekre tanultok meg elvileg valami olyan frappánsat válaszolni, hogy a lány puncinedvén csúsztok hazáig? :DD

Csak mert anno vagy 6-8 éve akkori legjobb barátnőmmel feliratkoztunk poénból egy ilyenre, de már akkor is csak lestünk hogy ugye ez tényleg nem komoly és nem fizetnek érte felnőtt emberek?!

Egyébként én pl személy szerint magas labdákat szoktam dobálni, az sokkal inkább az én stílusom, mint ok nélkül bunkózni. Ha szórakozóhelyen nem tetszik a srác, simán megmondom, hogy "bocsi, ez nem fog összejönni" és kész, megy mindenki dolgára.:)

2018. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Te most ismerkedni jöttél ide?

Ezt olyankor szoktam feltenni ha nem egyértelmű a viselkedése, mert valami ürüggyel jött oda de gyanús hogy ismerkedni akar, én meg nem. Nem teszt hanem a helyzet őszinte tisztázása, mert a legközelebbi villamosmegállót vagy az előadásjegyzetet szívesen megmutatom viszont az ismerkedésre nem vagyok nyitott, mert akármiért.


Miért kéne megadnom a számom?

Ezt erőszakos tuskóknak szoktam mondani akiknek már ötször elmondtam hogyy nem ismerkedek vagy semmi kedvem velük randizni, de még mindig erősködnek hogy találkozzunk. Nem teszt, hanem a "kopj már le, kezd nagyon zavarni a nyomulás" burkoltabb megfogalmazása.


A többi mondat még soha életemben nem hagyta el a számat.

Honnan szeded ezt a hülyeséget?

2018. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!