Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valós anyagi helyzetet miért nem ismerik az itt hencegők?

Figyelt kérdés

„2017. október 7.


A KSH friss kiadványa szerint a nyugat-magyarországi megyékben, valamint Budapesten voltak a legmagasabbak az átlagos havi nettó keresetek 2017 első fél évében: a fővárosban 246 ezer forint, Győr-Moson-Sopron megyében 200 ezer, Komárom-Esztergom és Fejér megyében 189, illetve 184 ezer forint körül voltak az átlagos fizetések.


Az északkeleti megyékben és Békésben ugyanakkor még a 150 ezer forintot sem érték el a bérek, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében a legalacsonyabb, 134 ezer forint volt a havi nettó átlagkereset.”


Ez az átlag, a valós (medián) bérek jóval ez alatt vannak.


Tudom, itt mindenki 6 nyelven beszél, 5 diplomája van, és már 4 éves korától keményen dolgozott, hogy saját lakása (hitel nélkül!) legyen 22 éves korára, de tényleg jó lenne, ha végle felébrednének a kamaszok, és elvonulnának más fórumrészbe szórakozni, mert ez itt a felnőtt kategória.


2018. febr. 26. 22:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jah, szerintem sem, ráadásul még csak nem is szép 50es nő, hogy dísznek tartsák. A bolt sem luxusmárkákat árul, mezei öltönybolt, 3 éve dolgozik itt.


De egy egyszerű pékségben is keresnek napi 8 órába 150 nettóért eladót, kezdőként ennyi a fizetés.


Szerintem akin látszik, hogy alkalmas, könnyen tanul és megbízható, "normális", azokba fektetnek a munkaadók. A nagynéném például igazi eladó személyiség, szerény és mindenkit többként kezel magánál, kb kiskirályként bánik az emberekkel, akik ezt szeretik persze. Szóval jó abban, amit csinál és lelkiismeretes is.


Ha az ember megtalálja a számára ideális állást/pozíciót, akkor azt a munkaadó is észreveszi és meg fogja becsülni, jutalmazni.


Szerintem ide nagyrészt olyan emberek járnak, akiket akár én is alkalmaznék, ritkán téved erre olyan, akiről rikít, hogy megbízhatatlan, közönséges, igénytelen, buta.


Persze párkapcsolati szempontból egyik válaszoló sem jöhetne szóba, de szerintem itt korrekt, hozzám hasonlóan értelmes, tanultabb, közép/felső középosztálybéli emberek válaszolgatnak, akik könnyen találnak jól fizető állást.

2018. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ismerik azért hazudoznak annyit :-) Ha nem ismernék azzal kábítanák az embereket, hogy 200-230 visznek haza és ők menők, de mivel tudják ezzel nem lesznek átlag felettiek ezért mindjárt 1,5 milliót keresnek :-)


Ez pont olyan mint Spanom Svájcban kereset 1,5 milliót csak elfelejtette említeni Svájcba mennyi az albérlet, mennyi a kaja...mert akkor bizony már nem menő!

2018. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha felnott kategoria akkor miert sirnak itt sokan mint a gyerekek?

Igen, most nemileg nehezebb lakashoz jutni, teny. De igenis nem lehetetlen.

Sot kepzeld, nem beszelek csak 3 nyelvet. Nincs diplomam, sot meg erettsegi sem csak haszontalan szakiskola. Nem 4 hanem 17 evesen kezdtem dolgozni, es 2 evet voltam kulfoldon, es sikerult bizony hitel nelkul hazat vennem. Csak most jon a poen. Persze megkaptam hogy bezzeg nekem de jo, meg nekem mostantol easy mode az elet, meg gondtalan stb. Es visszakerdezte az okoskodokat: titeket mi gatol meg abban hogy hasonloan kihasznaljatok a lehetoseget? Utlevelet csinalnak mindenkinek, de ok inkabb itthon sirtak. Na az ilyen ne sirjon hogy masnak jobb.

2018. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Nincs diplomám és csak angolul tudok. Viszont nem fogok elnézést kérni, hogy egymillió felett keresek. Én aztán rohadtul nem ismerek senkit, aki közel van a tűzhöz, állami pénz sem kapok. Innentől viszont hadd ne érezzem magam szarul, csak mert az emberek többsége fillérekért dolgozik. És Magyarországon élek.
2018. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9%

Mi van itt emberek? Milyen számok röpködnek itt a levegőben. Csak egy pár adat a munkahelyemről ami egy viszanylag jó fizető multi.

Menedzserek, akik a top-on vannak a cégnél csak 3 ember van ilyen: 1M - 1,2 M

Csoprtvezetők: kb 10-15 fő 500e

Ügyintézők: 40-50 fő: kezdők 170-200e seniorok 10-15 éves múlttal: max 300e

Fizikai melósok: 1.000 Ft/óra ami havi 160-170 e és ezért hajnalban 3 órakor kell kelni, vagy éjfélig dolgozni.


A pék, amit itt említettek: Próbáld ki, kelj fel éjfélkor és dolgozz reggel 8-ig 40-45 fokban.


Ébredjetek már fel.

Messziről jött ember azt mond amit akar, főleg ha anonim

2018. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

,,Menedzserek, akik a top-on vannak a cégnél csak 3 ember van ilyen: 1M - 1,2 M"


Szor 3 legalább sőt,ne hülyéskedj egy medior fejlesztő aki seniorhoz küzelit keres 800 nettót sőt 1M is NETTÓt megint leírom.Egy menedzsernek 1M nettó lóf.sz konkrétan nálunk csak a céges kocsija kb. egy 20M a top menedzsernek,a fizuja gondolhatod nem 1,5M nettó ennyit kapnak a senior fejlesztők.



Nem hencegés kerdező csak normális szakmát kellene tanulni,nem mindenféle semmit mondót.

Hanem mérnökinfó pl és teperni közben,elmenni dolgozni szépen EGYETEM közben,lecsökkented az alvásidőt vagy aludj gyorsabban és igen röpködhetnek a milliók is,csak ehhez tenni kellene,akár az egészségedet is picit háttérbe szorítani.

Csak itt sokan kényelmesek,és ezért nem fognak sokat keresni ennyi az egész.

2018. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A pékségben a pékek 250 körül keresnek, 150 nettóra eladót akartak fogni. Nem 3kor kel, gondolom 6tól dolgozna.
2018. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

most sem verem magama 3kilomra, de pesten mit er az? lakashitel vagy arblerlet fizetes utan.Ismerek menedzsert diploma nekulit is multinal de 1.2 max bruttoban es max szeretne csak 😊 esetleg de naluk ennyi nincs.Meg sok 120ert robotolo diplomast is ja pesten kapna 200

at. Meg fizetne 150 plusz rezsit azert ami mas varosban 70...Sok itt a hulye sztem tinik meg magukat menonek erzo egyetemistak akinek goze sincs meg arrol mi van az eletben.

2018. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16-os

Az informatikai ágazatot ne hasonlítsd már össze a többivel. Jó informatikusokból iszonyú hiány van (itt nem a Gábor Dénesen végzettekról beszélek). De azért ott sem kolbászból fonják a sövényt. Ritka az akinek a matekhoz annyi érzéke van hogy simán elvégez egy BME mérnökinfót, ehhez külön tehetség kell. Kb a 3/4-e kibukik. És amikor elvégezte akkor pályakezdőként is csak 4-500e-t keres és azért nagyon sokat kell dolgozni.

Van ismerősöm senior fejlesztő, most volt állásinterjun, 2 körös, 8 órás interjuk. 1M az ajánlott fizetés de ehhez kell tehetség, tudás, tapasztalat.

Ez a munkaerőpiac kb 5%--át teszi ki és itt többszöröse a jövedelem az egyéb ágazatoknak.

A fiam most fog végezni az ELTE-n programtervező szakon, 350-400 max fizura számíthat.

2018. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!