Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valós anyagi helyzetet miért nem ismerik az itt hencegők?

Figyelt kérdés

„2017. október 7.


A KSH friss kiadványa szerint a nyugat-magyarországi megyékben, valamint Budapesten voltak a legmagasabbak az átlagos havi nettó keresetek 2017 első fél évében: a fővárosban 246 ezer forint, Győr-Moson-Sopron megyében 200 ezer, Komárom-Esztergom és Fejér megyében 189, illetve 184 ezer forint körül voltak az átlagos fizetések.


Az északkeleti megyékben és Békésben ugyanakkor még a 150 ezer forintot sem érték el a bérek, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében a legalacsonyabb, 134 ezer forint volt a havi nettó átlagkereset.”


Ez az átlag, a valós (medián) bérek jóval ez alatt vannak.


Tudom, itt mindenki 6 nyelven beszél, 5 diplomája van, és már 4 éves korától keményen dolgozott, hogy saját lakása (hitel nélkül!) legyen 22 éves korára, de tényleg jó lenne, ha végle felébrednének a kamaszok, és elvonulnának más fórumrészbe szórakozni, mert ez itt a felnőtt kategória.


2018. febr. 26. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi is a kérdés?
2018. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy igazat ír, aki írja, elvégre ez egy anonym oldal, mi értelme lenne hencegni?

Én is írtam egyszer, hogy konkrétan 6 nyelven beszélek, mi ezzel a baj?

2018. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel úgysem tudsz mit csinálni.

Az már nekem is feltűnt, hogy itt túl sokan keresnek milliókat, de egy összetett mondatot leírniuk már komoly nehézségekbe ütközik.

Megint mások még egy napot nem dolgoztak, egyetemisták és úgy vannak vele, hogy diploma után 2 héttel már nettó 800-1.5 milliós fizetésük lesz napi 4-6 óra könnyű papírmunkával.

Túl sok ember él itt álomvilágban és mellette még legalább ennyi idióta is van.


Engem is nem egyszer küldtek el privát üzenetben hatalmas smileykkal tarkítva, hogy mekkora lúzer vagyok amiért csak 300-350-et keresek merthogy budapesten ez átlagbér alatti fizetés, de még vidéken is lightos merthogy ő ilyen meg olyan autóval mászkál (mintha érdekelne egy vadidegen ember saját magáról folytatott ömlengése meg becsmérlési kísérlete).

2018. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Felébredtem. Tudom, milyen az átlag. Azt is tudom, hogy sokan szarabbul élnek, mint én. Tiszta sor és őszintén sajnálom.


De akkor is hozzám hasonló párt akarok és nem fogom meghúzni vagy szarul érezni magam azért, mert a többség nem úgy él, mint én.


Hasonló hasonlóval.

2018. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem is feltűnt az utóbbi időben,hogy itt mindenki menő egyetemre jár,bankárok a szülei,vagy lazán odavágja,hogy havi 6-8 kiló a nettója.

Mert amúgy a realitás az tényleg az,hogy kb 1000ből 1 keres ennyit.

2018. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ebben a legnagyobb probléma az hogy el is hiszik amit hazudnak de nem csak itt hanem a neten általában.. Azért van itt annyi frusztrált elégedetlen huszonéves.

Amikor elkezdenek munkát keresni szembesülnek a valósággal. Ha megkapják az első fizetést akkor dobnak egy hátast.

Ismerős srác érettségizett, azt mondta hogy ő nettó 200 alatt nem fog keresni. Fizikai munka neki büdös, igy biztosítási ügynök lett, vagyis befektatési tanácsadó ahogy ő nevezi magát. Első fizu nettó 60e Ft. Na bumm. Most fél év után talán vagy 120e.

2018. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért látod ez eltorzultnak, mert elfelejted, hogy ide nagyrészt budapestiek(vagy környékiek) járnak, általában magasabbab iskolázottak(több okj, diploma, diplomák, doktori fokozat).


A mi közegünk egész más, mint az alsóbb közeg. Belőlük több van, de az itt válaszoló többség nem abban a közegben mozog.


Na meg ebben az elöregedő országban nem a fiatalok keresik ám a keveset, mindenki minket akar megfogni.


Én azt látom, hogy 300 körül keresnek az ismerőseim átlagban, egy pékségben vagy ruhaboltban dolgozó eladó keres 200 körül. Aztán vannak, akik vállalkoztak sikeresen, vagy épp felkapott szakot választottak, ott már 700 körüli a nettójuk. Én leginkább a sikeres emberek életére látok rá, így akaratlanul is hozzájuk hasonlítom magam.


Nagynénémnek se érettségije, se szakmája, egy nyelvet sem beszél, ruhabolti eladó 220 nettóval.

2018. febr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Pösti embör jól hazudik! 😀
2018. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Hát már ne is haragudj, de akkor sem járnék csóróval. Legalább annyija legyen mintnekem, ha 30 éves nőként elértem valamit, igenis elvárom a férfitől is.
2018. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hat azert szakma nelkul, nem ejszakazva 220 netto nem olyan rossz....
2018. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!