Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene kezelnek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel úgy érzem, h kölcsönösen kedveljük egymást és teszünk is egymásnak. Én 29 éves vagyok, én vagyok a férfi. A nő viszont 39. Nekem ez túl nagy különbség, de így is vágyom rá. A nő egyébként nem néz ki 39-nek talán még 29-nek sem. Mikor megtudtam nagyon megdöbbentett a kora.

Vágyom rá, viszont tudom, h nagy a korkülönbség, emiatt nem lenne jó együtt.

Ti mit tennének a helyemben? Mit lehetne tenni ezzel a szituval? Mindketten rég szinglik vagyunk.



2017. nov. 18. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért is zavar a kora?? Nem egy öregasszonyról van szó, nem óriási a korkülönbség.


Fejtsd ki kérlek.

2017. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem egy vén asszony. Nagyon fiatalos nem csak külsőleg, de belsőleg is. Épp olyan, mint én. Engem sem mondaná senki 29-nek. Ami a gond, h ágyban sem állok ott. Szeretnék gyerekeket, de majd csak házasság után. Házasság előtt ám pár évnek el kellene telnie, hogy megismerjük egymást. Tehát lenne 42-43 éves, mikor szülnie kellene. Az pedig már közül sem ideális.

Már régóta szingli vagyok, azért mert keresem az ideális személyt, aki mindenben megfelel nekem és én is neki.

2017. nov. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!