Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadnak ki a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a férfiak, ha egy étteremben sokat eszem?

Figyelt kérdés

Svédasztalos étteremben, ahol bármennyit lehet enni, a díj nem változik, is képes kiakadt fejjel vitázni, hogy az első! tányért se rakjam tele.


Tapasztalatom szerint az összes férfi ezt csinálja. Miért?


2018. febr. 23. 06:29
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
4%

Valóban nem tudjuk, hogy mit és hogyan csinál a Kérdező étteremben, de ha furcsán néznek rá, akkor ahhoz nagyon durván sokat kell enni.

Nő vagyok, így férfiszemmel nem látom ezt, de gondolom nem elegáns, ha kétszer annyit eszik egy nő, mint egy férfi.

2018. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
51%
Menj a fszba az eleganciáddal.
2018. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
4%

Rendben, elmehetek, de kérlek kérdezz meg erről pár férfit.

Gondolhatod, hogy jó pár emberrel beszéltem már 34 éves koromra, bőven megfordultam jópár helyen, de hitelesebb lenne, ha erre egy férfi (vagy több férfi) válaszolna.

2018. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
4%

Kérdezd meg tőlük.

De inkább ne próbálj állatokkal kommunikálni, még nekem is csak ritkán sikerül.

Gyakorolj elemzést s ez által egyre kevesebb nem megfelelő emberrel fogsz próbálkozni, míg aztán semennyivel.

2018. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de szerintem az ember nem azért megy svédasztalos étkezésre hogy csak egy fél tányérral egyen egyféléből. De azt se hinném hogy minden ételt külön tányérra kell szedni. Jó nyilván nem rakjuk a pörkölt mellé a sütit, de pl többféle húst, köretet simán szedek egy tányérra. Na és akkor mi van? Ha már ott vagyok nyilván végigeszem amit szeretek, mindenből csak egy picit, azt meg nem fogom mind külön szedni. De akkor lehet én sem vagyok "kúltúrált" :D

Vagyis Kérdező vagy akivel voltál az van eltévedve, vagy tényleg valamit rosszul csináltál.

A válaszolóktól azért megkérdezném hogy hol olvasták hogy zabált mint egy disznó? Mert én ezt nem láttam...

N

2018. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
13%

Nem írta sehol, rosszul fogalmazott szerintem csak.

"Svédasztalos étteremben, ahol bármennyit lehet enni"

Elég sokat járunk étterembe, a nem svédasztalosban is annyit eszek, mint egy svédasztalosban, pont nem szros pár ezer forinton fog múlni ez.

Egyszerűen rosszul írta le, ez lehetett félreérthető.


Ok, van aki nem vesz külön tányért, de én személy szerint pörkölt mellé nem tennék rántott húst, másrészt nem is tudnám összekavarni az ételt.

2018. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
91%

33-assal nagyon egyet értek, már azt hittem, csak én vagyok suttyó.

Szóval: Mi a bánatos lófhaszért kellene "megkóstolni mindent", mondjuk a négycsillagos szállodában, ahol üdülni szoktunk, ha: Tutira tudom, hogy én Eszterházy csirkemellragut szeretnék enni burgonyagombóccal. Akkor mi az apám fhaszáért zabáljam végig a rántott halat, párolt halat, tízféle majonézes salátát, csülökpörit, brokkolit csőben sütve, "mindenből egy kicsit". Mi a bánatért????

Én svédasztalos szállodában is úgy választom ki a vacsimat, hogy egy főétel, eldöntöm, hogy mondjuk marhapörköltet akarok, vagy inkább egy szelet grillezett csirkemellet zöldségekkel. Pont. EZ a vacsorám. Utána a desszertekből (gyümölcs, pohárkrém, süti), többfélét eszek, de azok kicsi adagok, már ki annak porciózva tányérokra, poharakba.

2018. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

Amikor érettségiztem és diplomáztam is mind a 2X svéd asztalosba mentünk. Senkit nem érdekelt h ki menyit eszik.


Fogalmam sincs h ilyen csávókat honnan szedtél.

2018. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
85%

Januárban házassági évdfoedulóra voltunk hivatalosak, az étel rendelve volt, különféle hidegtálak, sütemények, húsok.Ha azon a vonalon mentem volna, hogy "mindenből egy kicsit", szerintem félájultan feküdtem volna haza a kocsi hátsó ülésén, zacskóval a szám előtt.

Párom dettó.

Nem tudom elképzelni, hogy elindulok a svédasztal egyik oldalán, egy kicsi ebből, egy kicsi abból, másnap meg ki se tudjak jönni a fürdőszobából.

Szeretek enni, de egyfélét, és egyszerre sokat sem tudok enni.

Ezért nem izgat a svédasztalos ebéd/vacsora, hisz ott is csak egyfélét eszek, nem húszfajtát kóstolgatok végig.Pont ezért akkor már inkább egy hangulatos étterembe járunk.Eleve nem magamnak hurcolom a kaját, hanem a pincér kihozza.

2018. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Én nem követem ezt a mindenből kicsit, irányvonalat.Abból eszek, amit megkívánok.Ha 1 szelet hús helyett nekem 2 szelet esik jól, akkor kettőt eszek.Marhára nem érdekel, ki és mit gondol.
2018. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!