Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadnak ki a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a férfiak, ha egy étteremben sokat eszem?

Figyelt kérdés

Svédasztalos étteremben, ahol bármennyit lehet enni, a díj nem változik, is képes kiakadt fejjel vitázni, hogy az első! tányért se rakjam tele.


Tapasztalatom szerint az összes férfi ezt csinálja. Miért?


2018. febr. 23. 06:29
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy írták, nem illik és visszataszító, hogy zabálni mész randira. Ráadásul olyan hatást kelt, hogy otthon nincs kaja és örülsz, ha végre beehetsz, ezért használod ki.
2018. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként szerintem a szülei nevelték rosszul, én is azt tanultam, hogy "kóstolj meg mindent, ha már kifizettem, és ne hagyj semmit a tányéron".


Iskolában is végig ezt nyomatják, tömd tele magad, afrikában éheznek, ételt nem dobunk ki, ha már a szüleid kifizették az a minimum, hogy megeszed mind. Ezt már oviban is hallottam, sőt, 2 éves bölcsiseknél is szánakozva a szülőnek, hogy sajnálja, de nem tudja megetetni a gyerekkel, pedig tudja, milyen drága az étkezés.


Jó pár év felnőttlétbe beletelik, mire az ember levetkőzi a rossz tanult sémákat.

2018. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
42%

"Tapasztalatom szerint az összes férfi ezt csinálja. Miért?"


Azért ez a tapasztalatod, mert ilyen férfiakat választottál.

2018. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
8%

Én versenyt ennék veled. :D

Aztán meg szenvednénk, hogy nem tudunk mozdulni. Utána meg hazamennénk és... ledolgoznánk. :P

2018. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
39%

Biztos én vagyok az értetlen, nem tudom.

Ha otthon főzöl Kérdező, teszem fel sütsz pl. 6 szelet húst, akkor magadba tömsz 4 szeletet?Ha vendégségbe mész, addig eszel, míg rosszul nem leszel?

Eleve nem szép ha egy nő nem tud úgymond finoman viselkedni, vonatkozik ez az étkezésre is.Nyugodt tempóban enni, és nem falni, mint aki most eszik utoljára.

Elég sok helyen jártam már, mind itthon, mind külföldön, több napra is eljárunk, ugye ott általában svédasztalos reggeli van, tuti nem esek neki minden ételnek.Ha esetleg délelőtt megéhezünk, veszünk valamit.

Nőként mondom, hogy ne járasd már le magad (a magyar társadalmat se) azzal, hogy nem tudsz mértéket tartani.

De még mindig nem indokoltad meg, miért van ez nálad így.

2018. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
82%

"Tapasztalatom szerint az összes férfi ezt csinálja"

ÖSSZES

Megkúrt milliárd férfi?

Mikor hagyják már abba egyes férfiak és nők ezt a "mind olyan", az összes, 99% ilyenek, meg hasonló baromságokat?

2018. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
82%

"Süteményből rak 8-9db a gyümölcsöket meg a zsebbe...

" :D Jajaj ismerős, magyar turistacsoport a hotelben.

2018. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
88%

Nsh gyerekek, mai reggelim: rantorra mindennel, bacon, göröddinnye, ananász, zöldségek, thai fánk (mint a lángos), frsncia piritos és nutellás gofri. kávé és gyömbértea. :)))


32N aki épp Thaiföldön nyaral és imád enni

2018. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, komolyan ilyen problémákat. Meg megint az illik. Mondta, hogy zabál? Azt mondjátok, de jó a nőknek, semmi elvárás nincs feléjük. Aztán kiderül, hogy minden kis apró szarba mégis beleköttök.
2018. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
57%
70% Egészségedre. :)
2018. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!