Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak olyan nők akadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan nők akadnak rám akiket nem kívánok?

Figyelt kérdés

Harminc éves férfi vagyok és csak olyan nők akadnak rám akiket nem kívánok és teljesen közömbösek nekem.

A dolog másik oldala amiért még mindig egyedül vagyok pedig az, hogy azok a nők akik viszont kívánatosak nekem és felkeltik az érdeklődésem viszont nem veszik a közeledésem, nem érdeklem őket olyan fokon mint ahogy egem érdekelnek ők. Szóval nem sikerül egy hullám hosszra kerülni, hogy kialakuljon több is. Nem vagyok elkeseredett, reménykedem és keresek, de mit tudnátok tanácsolni?



2017. nov. 13. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Erre mondják, hogy mert nincs szerencséd a szerelemben.

Velem is így volt a mostani páromig.

Sőt, még randik is voltak, vagy összejövések, de tartósra mindig csak azok akartak velem kapcsolatot, akik annyira nekem nem jöttek be.

Aztán megtört a jég 25 évesen.

Nő vagyok.

2017. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy randik, vagy összejövések, hogy az álompasival. Csak nem tartós.
2017. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
üdv a kluban :D
2017. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy keress tovább, de közben gondolkozz el azon, nem elrugaszkodottak-e az igényeid!
2017. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20 évesen nem gondoltam volna, hogy ez lesz és itt fogok tartani 30-évesen egyedül, senkivel.
2017. nov. 13. 15:51
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es, Miket értesz elrugaszkodott igényeken?

Magamhoz való kategóriában szoktam keresgélni, úgy érzem tisztában vagyok a limitekkel. 22-től 32-ő éves korosztályban keresgélek, úgy gondolom ők a korosztályom.

2017. nov. 13. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
változz meg.
2017. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó értem változzak meg, de hogyan, miben?
2017. nov. 13. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Az a te kategóriád, amilyen nőknek bejössz. Ha te nem kívánod őket, az pech.

Persze reménykedhetsz még tíz évig, hogy majd 40 évesen eljön a te időd. Nem kötelező mindenkinek kapcsolatban lennie.

2017. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elrugaszkodott igény, ha sokkal többet vársz, mint amit adni tudsz. Például fitnesz csajszira pocakosként, 20 évesre 30 évesként, jómódúra minimálbéresként...
2017. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!