Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadnak ki a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a férfiak, ha egy étteremben sokat eszem?

Figyelt kérdés

Svédasztalos étteremben, ahol bármennyit lehet enni, a díj nem változik, is képes kiakadt fejjel vitázni, hogy az első! tányért se rakjam tele.


Tapasztalatom szerint az összes férfi ezt csinálja. Miért?


2018. febr. 23. 06:29
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
96%
Ez fura, nekem sok pasim (vagy inkább mind) örült hogy én nem a "csak salátát" lány vagyok, hanem jöhet minden. (Mondjuk tészta és édesség tényleg ésszel, de húsban csak a gyomorméret a határ)
2018. febr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
26%

Úri nő utcán nem dohányzik.

Nem zabál mint egy diszsznó.

..

Korán fekszik, mivel 8-ra illik otthon lennie.

2018. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
17%

Elvégre nem "zabálni" megy az ember, hanem kikapcsolódni.

Azért mert a svédasztalról azt, és annyit szedsz amennyit akarsz, nem jelenti azt, hogy ész nélkül kell enni.

Mellesleg végképp nem elegáns ha nő többet eszik, mint a férfi.

Vendéglatásban dolgoztam sokáig, s azt tapasztaltam, hogy sokszor reggelire le se jöttek enni a vendégek egy része, akik meg igen, módjával ettek.Rengeteg kaja megmaradt mindig.Persze mi személyzet is ettünk, de ami megmaradt, azt kidobtuk, mert nem szabad mindent tárolni másnapra.

2018. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egyáltalán nem praktikus. Először érdemes végigpróbálni mindent, hogy el tudjad dönteni, melyek azok az ételek, amik igazán bejönnek, melyik ízlik a legjobban. Ha ez megvolt, akkor érdemes telerakni a tányért, és az asztal alá enni az ostoba etikettthuszárokat, akik nem tudják, hogy nem illik kioktatni másokat az etikettről, főleg nem nyilvánosan. Nem is értem, hogy az ilyen szarrágók miért nem valami nyilvános wc-re mennek enni.
2018. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert nem illik!


Bírom ezt a típust,olyan mint az éhező aki beszabadul egy kifözdébe...


Proli műveletlen emberek tipikusan felhalmozzák az ételt,nehogy el egyék előle -néha meg sem bírja enni azt a mennyiséget de jól felpúpozza.

Süteményből rak 8-9db a gyümölcsöket meg a zsebbe...


Ha éhes vagy fordulj több "kört" -de én egy baráti vagy üzleti vacsorán sem szeretem degeszre enni magam és egy randi is inkább a másik emberről szól mint a "zabálásról".


N/43

2018. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
37%
Én örömmel nézem, ha jó étvágya van egy nőnek. Csak ne hízzon el és máshol is legyen nagy étvágya! 👌😀
2018. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert anyadisznó a párod.
2018. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
52%

>Tapasztalatom szerint az összes férfi ezt csinálja.


Mivel biztosan nem voltál svédasztalos kajáláson az összes férfival, ez nyilvánvalóan butaság.


Én sem tapasztaltam soha ilyet, nem is hallottam róla, nem is tudom elképzelni, hogy ez ennyire zavarna valakit. Fura.

2018. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező!

Csak indokold már meg kérlek, hogy miért tömöd tele magad egy svédasztalos étkezésnél?

Komolyan érdekel a valaszod.

Köszönöm.

2018. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy csak mondom: a svédasztalos étkezésnél egyszer sem illik telepakolni a tányért... viszont annyiszor vehetsz, ahányszor akarsz.
2018. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!