Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön be a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön be a nőknek az első randis lelkizés?

Figyelt kérdés
Szivesen lelkiznék, és szeretném, ha ő is ezt tenné. Mi ezzel a baj? Így eltudnánk lazulni is és könyebben tudnánk dumcsizni.
2018. febr. 19. 19:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Azért amiért a férfiaknak sem: normális esetben kölcsönösen élvezni akarjuk egymás társaságát, nem pedig lelkileg lehúzni egymást.
2018. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%
Azért az sokat elárul az országunkról, hogy a lelkizés az embereknél a panaszkodást, egymást lelkileg lehúzást jelenti. :/
2018. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Eltévesztetted a házszámot: randin vagy, nem pszichológusnál. :D
2018. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert első körben a tuti, menő, macsó srácot kell előadni, hogy megmutasd, milyen jó parti vagy. Senkit sem fognak érdekelni a negatívumaid, mert mindenki egy szőke herceget akar fehér lovon.
2018. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nézd, előfordulhat, hogy pont egy olyan időszakban akadtok egymásra valakivel, hogy ez a "lelkizés" valahogy elkerülhetetlen, ezzel is akadnak problémák, bár ha csak időszakos, akkor azért elfogadható, és továbblendül a dolog. Mikor elpusztult a 9 éves papagájom, akit tojás kora óta ismertem, napokig semmi másra nem tudtam gondolni, csak pörögtek a fejemben az emlékek, és eltört a mécses párszor. Aztán elmúlt a gyász, továbbléptem. Ha akkor ismerek meg valakit, én is lelkiztem volna, mert olyan hangulatban voltam. De én tovább tudtam lépni és az élet megy tovább. Ha valaki akkor ismerkedni akart volna velem, és lepattint, mert magam alatt vagyok a gyász miatt, nem hibáztattam volna.
2018. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%
Llkizni akarsz, randizzál a pappal.
2018. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én szeretek lelkizni akár első randin is. Nekem ez azt jelenti hogy érdeklődünk a másik gondolatai, érzései iránt, hogy gondolkodik a világról, emberekről. De én nem vagyok százas, és vonzom a hülyéket.
2018. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
A #14-es válaszom ki pontozta le? Várom egy beszélgetésre a randipartnereivel. Kap egy kis önismereti oktatás, mert látszólag fogalma sincs arról, hogy mit csinál.
2018. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
#17 es vagyok, én nem pontoztalak le, de ha a tuti macsós szöveggel olyan átlátszó és nevetséges számomra egy pasi, egyszerűen lerí róla hogy nem magát adja. Mit kezdjek ilyen pasival?
2018. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
#19: A #17-es válaszoddal viszonylag korrektül leírtad, hogy nálad mi a helyzet. De nézd meg a többi választ... Szemszúróan álszentek. Ha a valóságban macsós szöveggel megyek randira, 10 lányból 8-9-nél sikerem van. Ha normálisan viselkedek, kedves vagyok, akkor talán 1-1 lány összejön. Itt viszont mindenki előad valami tök mást, mint amit a valóságban tapasztalni lehet.
2018. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!