Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön be a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön be a nőknek az első randis lelkizés?

Figyelt kérdés
Szivesen lelkiznék, és szeretném, ha ő is ezt tenné. Mi ezzel a baj? Így eltudnánk lazulni is és könyebben tudnánk dumcsizni.
2018. febr. 19. 19:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Mert első randin szórakozni szeretünk, nem a nyavalygásodat hallgatni. Én meg nem vagyok lelkizős típus, de az elején, se később.
2018. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem azért nem jön be, mert egyrészt nem is ismerem azt, akivel randizok (általában), másrészt nem lelkifröccsre mentem, hanem randira, ami egymás megismerése, de nem ilyen szinten. Lelkizni párkapcsolatban már oké, de randin nem. Akkor úgy érezném magam, mint egy pszichológus.

Ha lelkizni akarok, akkor azt nem randin teszem. Szerintem lehangoló.

2018. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Mert az első randi nem arra van
2018. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

El fog menekülni, ha első körben, már is lelki szemetesládának nézed.

Szórakoztasd, kápráztasd el, úgy viselkedjél, hogy mind végig érdekes legyél:) A lelkizés lehangoló, mint egy temető.

2018. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem ismernek még annyira, de egyébként az igaz, hogy annál jobb randi nincs, ha kiültök valahova, és átlelkizitek az éjszakát(mondjuk nem ilyen retek hidegbenXD). Csak ahhoz azért kell egy kis idő, bár emberfüggő.
2018. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Gál Zoé ***** válasza:
38%
Első randin arról kell beszélni, hogy miért járjunk veled. Érted?
2018. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Az első randi még az ismerkedésről szól, a kémia kialakulásáról. Lelkizni meg szerintem csak olyannal lehet, akivel régebb óta ismeritek egymást, és nem először találkoztok. Sokszor azért visszataszító ez a lányok számára, mert azt látják rajtad, hogy téged nem is a lány érdekel, csak jólesne neked lelkizni valakivel.
2018. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Ez attól függ...

Ha valakivel úgy kezdek el randizni, hogy régebb óta ismerem, akkor képes vagyok mélyebb dolgokról is diskurálni, de egy szinte vadidegennel nem igazán szeretném rögtön megosztani a nagyon bensőséges gondolataimat.


És lehet bunkóság, de én sem vagyok kíváncsi elsőre, hogy ő mekkorát csalódott a volt nőjében, ki, hogy tette lapátra, milyen problémák vannak a családjában, meg, hogy milyen az anyagi helyzete.


Szerintem ezek nem első randis témák! Az első randin az embert szeretném megismerni valamelyest, a gondolkodását, a humorát, az értékrendszerét...

2018. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
A férfiaknak sem jön be.
2018. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
A psziaternel szokas lelkizni, vagy a templomban. Randizni feltoltodni megy az ember, es "szerencset probalni" tarsat talalni. : )
2018. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!