Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fertőző, de ronda bőrbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fertőző, de ronda bőrbetegséggel felejtsem is el a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Egész testre kiterjedő dologról van szó, ami időszakosan kicsit javítható, de nem véglegesen megszüntethető dolog.
2018. febr. 9. 12:15
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

"Ha most visszavágnál, hogy a pattanás nem komoly probléma, akkor inkább tartsd meg magadnak."


Nem vagyok annyira kicsinyes és feleslegesen kötekedő ember (khmmm), hogy ilyenekkel vágjak vissza. Nem vagyok gyerekes és dühös sem, de ha neked ettől jobb, akkor hidd azt. Tiszta szívből örülök, hogy téged a betegségeddel együtt is szeretnek és elfogadnak, neked így talán kicsivel jobban kéne tudni, hogy mit is érezhetek... Nem számít igazából. Köszi, hogy írtál és tévesen ítélsz meg dühösnek csak azért, mert nem teszek ki képet és reagálok a válaszokra. További jó gyógyulást neked! :)

2018. febr. 9. 14:13
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell képet linkelj de írd már le mi az a betegség, majd mi rákeresünk. Nem mindegy.

Legjobb barátnőm atom módon aknés. Háta arca mindene. Van párja, ugyanúgy megcirógatja kedvesen.

Az én páromnak tályog volt, én kezeltem, stb. Mert szeretem és nem zavar és eleve is orvos akartam lenni.

Gimiben járt fölöttem egy lány, valami bőrbetegsége volt, szegény után olyan szag volt a teremben, mintha egy vödör döglött halat hagynál rohadni hetekig. Na ez szerintem már nekem sok lenne.

Ha gennyes sebes akármilyen a bőröd teljes felülete, az lehet eltántorító. Vagy azért mert valaki nem akar gennyezni vagy mert fél hogy hozzád se bújhat anélkül hogy kárt tegyen benned. Ha ekcéma azt lehet jobban viselik. Így látatlanba csak tippelgetni lehet, de tény, hogy egy bőrbetegség nagyon megosztó tud lenni

2018. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nekem a hátam tiszta sebhely, illetve az arcomon is akad néhány (tini koromból megmaradt pattanások hegei). Nem zavar egyáltalán (pedig szerintem nem valami szép látvány). Sosem zavart ismerkedésnél. Úgy voltam/vagyok vele, vagy elfogadja vagy nem.

Sosem problémáztam ezen.


29/f

2018. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért tènyleg leirhatnád,hogy milyen betegsègről is van szó.Ez nem olyan nehèz szerintem,ha már ilyen kèrdèst teszel fel.


Az èn arcom gyerekkorom óta pattanásos ( nem kicsit ),illetve mióta vendèglátozom azóta a kezeim is ekcèmásak.Mêgis van párom,ès volt is.

2018. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!