Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fertőző, de ronda bőrbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fertőző, de ronda bőrbetegséggel felejtsem is el a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Egész testre kiterjedő dologról van szó, ami időszakosan kicsit javítható, de nem véglegesen megszüntethető dolog.
2018. febr. 9. 12:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Elfelejtened nem kell, de nehéz dolgod lesz párkeresésnél. Azt hiszem ezt te is nagyon jol tudod, ezért nem igazán értem, hogy miért kérdezed ezt itt (Föleg az elváltozások leirása, képe nélkül!)?
2018. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy, hogy úgy nézel ki mint Deadpool ekcémásan, vagy pl vitiligo-d van, ami kifejezetten különleges és pozitív hatást tud kelteni.

Linkelhetnél képet, vagy legalább leírhatnád, milyen betegséged van...

2018. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
12: nem fog linkelni, hiszen akkor kapna rendes választ, arra meg láthatóan nem kíváncsi
2018. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Nem kell értékelni semmit vagy lányokról véleményt kérni... Én is az vagyok. Nem erről van szó. Nem akartam itt semmi indokolatlan kötekedést elindítani, éppen elég nagy fájdalom ez nekem a valóságban is minden szempontból, higgyétek el.

Nem konkrét vélemény érdekel a kinézetemmel kapcsolatban, csak próbálok rájönni, hogy miért van az legtöbbször, hogy egy jól alakuló "kapcsolat" azért szakad meg, mert megtudja az illető, hogy ez egy teljes felületet érintő elváltozás. Nem annyira durva egyébként, de nem makulátlan bőr...

2018. febr. 9. 13:16
 15/34 anonim ***** válasza:
78%
Vőlegényemnek nagy felületen van csúnya pikkelysömöre, de nem okozott neki gondot ismerkedésnél.
2018. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%
14: de azt nem érted, hogy ha nem tudjuk miről van szó, nem tudunk érdemlegeset írni, úgy meg felesleges volt ezt kiírnod?
2018. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy 80%-os értékelésed van és bizonyosan racionálisan és helyesen látod az élet dolgait, megköszönném, ha kötekedés és okoskodás helyett nem taposnál bele a lelkembe mégjobban. Nem mintha annyira fájna egy vadidegen ember netes kommentáradata, de eszembe juttatja az arrogáns és felszínes embereket az életemben..
2018. febr. 9. 13:19
 18/34 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén, ennek a kérdésnek így mi értelme van? :D


Oké, akkor válaszolok így:

Lehet, hogy lesz kapcsolatod, de az is lehet, hogy nem.

Most előrébb vagy? Megtudtad, amit akartál?

2018. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
87%
17: mi neked abban a lelkedbe taposás, hogy megírom, hogy így senki nem fog tudni normálisan válaszolni neked? Akkor mi volt a célod ezzel a kérdéssel, ha tulajdonképpen nem akarsz választ kapni?
2018. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
84%
Én tudom mit akart: sok olyan választ kapni, hogy csak a belső a fontos, a lelked a legszebb és ha jön egy ellenkező válasz akkor azon rugózni, a többit figyelmen kívül hagyná. Annyira tipikus vagy kérdező.
2018. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!