Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fertőző, de ronda bőrbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fertőző, de ronda bőrbetegséggel felejtsem is el a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Egész testre kiterjedő dologról van szó, ami időszakosan kicsit javítható, de nem véglegesen megszüntethető dolog.
2018. febr. 9. 12:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
De akik elutasítottak, ők látták is ezt az elváltozást, hogy kb milyen? Látatlanban elég nehéz véleményt mondani. Nem zárja ki egy ilyen betegség, hogy találj párt, de mindenkinek számít valamilyen szinten a külső, ezt kár tagadni. Netes ismerkedésnél meg az az elsődleges.
2018. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

"Annyira tipikus vagy kérdező."

Hagyjuk már ezt, légyszíves. Akkor az meg annyira tipikus férfi komment, amit te írtál.

Ugyanúgy elolvasok minden véleményt, azt is, aki leírta, hogy a párjának nem okozott gondot a pikkelysömöre; és azt is, aki már 8-szor hozzászólt, holott már a 3. válaszában leírta, hogy pl egy ekcéma nem zavarja...

Nem kell túlragozni, nem a bátorító véleményekre hajtok, érdekelt ennek a dolognak a pszichológiai háttere minimálisan saját tapasztalatok alapján. Tőletek már megkaptam, beláttam, fel lesztek pontozva nyugi, köszi szépen!

2018. febr. 9. 13:50
 23/34 anonim ***** válasza:
80%
De, te vaktában írt bátorító buksisimit vártál és ha valaki nem azt írt, akkor az a lelkedbe taposott. Nézd, hazudhatsz magadnak is, de ennek a kérdésnek semmi értelme
2018. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és azért írtam nyolcszor, mert nagyon zavarnak az ilyen buta, önáltató emberek és mindig próbálok rávilágítani racionálisan, hogy ez miért ártalmas. De láthatóan te jobban érzed magad így
2018. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
87%

"nem a bátorító véleményekre hajtok"

.....hanem?

Mi mást lehet várni egy konkrétumok nélküli kérdéstől?

Csak mert releváns választ, azt nem...

2018. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Téged nagyon elvakít az indulat kérdező. :D Szerinted milyen férfi hívja magát lollypopnak - nyalókának?


"Mi a dolog pszichológiai háttere" - hát ez aztán tényleg nagyon bonyolult, alapos kutatás után lehet csak arra rájönni, hogy az embereknek nem tetszik, ami nem szép.


Azt kéne még felfognod azzal a dühös ki agyaddal, hogy látatlanban semmit nem lehet mondani. Engem a barátom elég sok pattanással együtt is elfogadott és tökéletesen semleges neki, hogy egy új módszer miatt ritkultak. Szaladok hozzá dicsekedni, de őt nem érdekli, örül az örömömnek és kész. Ki vagy ezzel segítve? Ha most visszavágnál, hogy a pattanás nem komoly probléma, akkor inkább tartsd meg magadnak.

2018. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Most komolyan, miért reagáltok ennyiszer? Tényleg értelmetlen a kérdés, és nyilván jobban tudjátok, hogy mit akarok... Ez itt már csak puszta kötekedés az én hiányosságaim miatt.

Tisztában vagyok a kinézetemmel, nem olyan az önértékelésem sem, hogy idegenektől várjak csupa biztató megjegyzéseket. Bár ezt ugye ti tudjátok jobban, szóval de. :D

2018. febr. 9. 14:09
 28/34 anonim ***** válasza:
Írd le a betegséget. Képet sem kell keresned, majd keresünk magunknak. Nem fog tudni senki beazonosítani ennyi alapján.
2018. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
80%
27: attól, hogy van egy bőrbetegséged, nem fog egy normális ember máshogy kezelni. Ha baromságokat mondasz, ugyanúgy megmondja. Árra még azóta sem válaszoltál, hogy ha nem buksisimi, akkor mi volt a cél. De tudod mit? Maradj magadnak :)
2018. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"Tisztában vagyok a kinézetemmel, nem olyan az önértékelésem sem, hogy idegenektől várjak csupa biztató megjegyzéseket."

Akkor mi a probléma? Menj randizni.

Nem értem a kérdést.

2018. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!