Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fertőző, de ronda bőrbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fertőző, de ronda bőrbetegséggel felejtsem is el a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Egész testre kiterjedő dologról van szó, ami időszakosan kicsit javítható, de nem véglegesen megszüntethető dolog.
2018. febr. 9. 12:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Linkelhetnél hasonló fotót
2018. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Oké, szóval akkor a rondaság mértékétől függ a megértő készséged egy külsőleges dologgal kapcsolatban. Megértelek. :(
2018. febr. 9. 12:18
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
2: olyan vagy, mint az az amerikai riporter, aki mindent kiforgat és offenzívnek kiált ki. Szerintem itt nem a bőröddel van gond, hanem azzal, hogy hisztizel
2018. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy lesz majd "nem a bőröddel van baj" válasz...

Köszi a véleményedet! Saját rossz tapasztalatok miatt tettem fel a kérdést, az esetlegesen létező vagy nem létező "hisztizésem" irreleváns a témával kapcsolatban, főleg ha odáig el sem jutok, hogy akárki is ismerkedni akarjon komolyan.

2018. febr. 9. 12:24
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a rondaságod mértékétől függ az ítélet és ez szubjektív is. :D

Nyilván nem akar senki egy gusztustalan emberrel lenni.

2018. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Férjemnek elég csúnya pikkelysömöre van, nem okozott gondot soha
2018. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

4: feltettél egy kérdést, válaszolni szerettem volna, de vergődsz, mint egy hisztis kisgyerek.

Egy vitiligo, vagy ekcéma engem pl nem zavar, de láttam már olyan embert, akinek nagyon durva elváltozás volt a fél arcán és igen, bevallom, hogy az zavart volna akkor is, ha ezt nem PC leírni.

2018. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarlak elkeseríteni, de engem utasítottak már el anyajegyek miatt, pedig azok nem olyan egész testes dolgok és el is távolítható a legtöbb...
2018. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Most ha én leíro., hogy tetszene-e neked egy húsosabb lány, te is képet kérnél. Az sem mindegy, hogy 65 kg, vagy 100... szóval igen, külső szubjektív, akár elfogadod, akár nem. A szavakból nem látjuk, miről van szó, hiába sértődsz még ezen
2018. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%

Képet és megmondom.

Látatlanba nem tudok értékelni valamit, amiről vizuális véleményt kell alkotni.

2018. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!