Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg reménytelen eset vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reménytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira töketlen vagyok, hogy nem merem megszólítani azt a lányt aki nagyon szimpatikus számomra. Korábban már beszélgettem vele de sajnos nem merem keresni a társaságát. Sajnos köszönni sem merek neki. Egyszerűen alig merek rá nézni. Ott áll velem szemben a vonaton és annyit sem merek neki mondani, hogy foglaljon helyet. Teljesen elkeserít, hogy ilyen bamba és felénk vagyok. Egyetlen egy lányhoz sem merek közlekedni mert félek tőlük és a visszautasítástól.

2018. febr. 2. 07:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
*ja és szóval nem vagy reménytelen;szóval csak ne azonosulj ezzel az eszmével, hogy esetleg reménytelen lennél. Ne aggodalmaskodj annyit!:)
2018. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Az lesz a célom, hogy elfogadjam és beletörődjek. Idáig is békén hagylak a lányok ezután is békén fognak hagyni. Felveszem a póker arcot mint mindig így legalább senki sem közeledik felém.
2018. febr. 2. 13:01
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogva köszönj rá. Ha tetszel neki, akkor meg fogja ragadni az alkalmat.

Ha félénk vagy te kezdeményeznu, akkir legalább jeleket küldj a lánynak.

Kezdeményeznek a nők is, ha látják az érdeklődést.

2018. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
És milyen jeleket küldjek?
2018. febr. 2. 14:45
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj rá, ha találkozik a tekintetek. Nyitottnak látszódjál, ne begubózva.

Köszönj rá. Hidd el, onnantól már menni fog.

2018. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Ha összeszedem magamat akkor a köszönés talán menne de a mosolygás sajnos az nem fog menni.
2018. febr. 2. 14:53
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor vagy az, ha Te magad feladod a reményt.

De ha már beszélgettél vele, akkor meg mitől félsz? Most egy 'Szia'-ért nem fogja leharapni a fejed. De mihamarabb cselekedj, mert ha mindig találkozol vele és nem köszönsz neki(ergo nem keresed a társaságát,figyelmen kívül hagyod) akkor idővel egyre kínosabb és zavaróbb lesz az a köszönés neki is úgy mint neked. Cselekedj, semmi sincs elveszve. :)

2018. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
De amikor rá nézek rögtön az jut az eszembe, hogy nem vagyunk egy világ.
2018. febr. 3. 18:53
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező megfelelően nézné ki, akkor egész életében érték volna pozítív visszajelzések. De szerintem még barátnője se volt annyira kevés az önbizalma. Ti se hitegessétek feleslegesen! Az mire jó? Ha tetszene annyira a kiszemeltjének, már rég ő kezdeményezné a kommunikációt. Most csak azért pillangat a srácra "jézusom mit akar ez tőlem".
2018. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Soha nem volt barátnőm és nem is lesz soha sem.


"Most csak azért pillangat a srácra "jézusom mit akar ez tőlem". " --> Ez igaz.

2018. febr. 4. 10:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!