Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg reménytelen eset vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reménytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira töketlen vagyok, hogy nem merem megszólítani azt a lányt aki nagyon szimpatikus számomra. Korábban már beszélgettem vele de sajnos nem merem keresni a társaságát. Sajnos köszönni sem merek neki. Egyszerűen alig merek rá nézni. Ott áll velem szemben a vonaton és annyit sem merek neki mondani, hogy foglaljon helyet. Teljesen elkeserít, hogy ilyen bamba és felénk vagyok. Egyetlen egy lányhoz sem merek közlekedni mert félek tőlük és a visszautasítástól.

2018. febr. 2. 07:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%

Köszönni sem mersz?

Bunkó.

2018. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hidd el nagyon szégyellem magamat.
2018. febr. 2. 07:55
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Van veszíteni valód? Aki fél, az kétszer szenved! Köszönj rá, nem vagy reménytelen eset. Ha ezt a gátlást leküzdöd, bármi is legyen a reakció, elmondhatod, hogy megpróbáltad.


Sok cseresznyét!

2018. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%

Hagyd a fenébe, ne erőltesd, ha nem megy.

Valószínűleg úgy is elutasítana. :)

2018. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Ha megpróbálnád, akkor 50% esélyed lenne a sikerre, és 50% a kudarcra. Ha meg sem próbálod, akkor a kudarc 100%. Ezt gondold át.
2018. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Igaz.
2018. febr. 2. 08:29
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem köszönni úgy, hogy ismeritek egymást, nagyon nagy bunkóság. Ha nem akarod, hogy annak könyveljen el, erőltesd meg magad.

23/N

2018. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem mersz hozzászólni, akkor mosolyogj rá. Ha visszamosolyog, az jó jel, akkor tudhatod, hogy nem zárkózik el, és az neked is adhat egy löketet, hogy hozzá szólj.

Ha nem mosolyogj vissza, az is egy jel. Akkor nem igazán hatja meg a dolog.

Ennyiből elébe tudsz járni a dolognak, és ezzel nem égsz be, de ha szimpatikus vagy neki, vissza fog mosolyogni. Próbáld ki, és fel a fejjel, nincs veszíteni valód. :)

2018. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Viszont az észrevettem, hogy állandóan nézzük egymást. Amikor a közelemben van akkor elkapja a tekintetét de amikor messzebb van tőlem akkor folyamatosan néz.
2018. febr. 2. 09:00
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Amíg le nem küzdöd a félelmet, addig csak erősíted. Nem kivégzésre visznek. Kommunikálj, ne gondolj bele semmit, hogy jaj, ez egy jó nő, mi lesz most ... semmi sem lesz, amiért félned kellene. Veszíteni valód nincs.
2018. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!