Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés
Kissé antiszociális, csendes, visszahúzódó, csúnya lány vagyok. Egyáltalán nem vagyok népszerű, nem vagyok az az eset akit a pasik körülrajongnak mind az életben, mind a Facebookon. Viszont jártam 2 fiúval is, igaz rövid ideig, akik semmibe se vettek engem. L/23
2016. máj. 26. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem körülrajonganak még csendesen is ,de én meg leszarom őket,és utána meg kibeszélnek és gúnyolodnak,nem szemétség?
2016. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Buta kis csaj vagy, nem kellene hagynod, hogy kihasználjanak!


20/L

2016. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kihasználni még senki nem használt ki, csak átvertek.
2016. máj. 26. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy reménytelen eset és fogadni mernék már kaptál jó pár privit a leendő udvarlóktól. Én is hasonló voltam mint te. Azt tudom neked javasolni, próbálj meg egy kicsit nyitni a világ felé és próbáld meg növelni az önbizalmad. :)

22/L

2016. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Blade Bone ***** válasza:
Nem vagy az, mindenkinek megvan a párja világban, sőt, nem is csak egy lehetőség adatik. :)
2016. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen jo h az ilyen csajokat mindenki sajnalja es biztatja ha egy pasi ir hasonlot megy a beszologazas... Figyelj csunya lanyok igy jarnak dolgozd fel... Nem tudom mibol ered a csunyasagod sokmindenrn lehet valtoztatni tegyel erte hogy szebb legyel
2016. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik a csendesebb visszahúzódóbb lányokat, nekem kifejezetten taszító, ha valaki nagyon népszerű. Szerinted mitől vagy "csúnya" ?
2016. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok barnább lenni.
2016. máj. 26. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Rokonlélek. :)


Azért érzed magad csúnyának, mert nem tudsz barnább lenni?

Ez inkább előny, de ez csak az én szubjektív meglátásom.


Nekem speciel sokkal jobban bejönnek az ilyen tulajdonságú hölgyek. (És valószínűsítem, hogy még sokaknak is.)

2016. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen mert mindig hipóreklámnak csúfolnak.
2016. máj. 27. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!