Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelen eset egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset egy olyan fiú, aki 21 évesen még egy csókig sem jutott el?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, nem kell mondani, hogyha csók nem volt, akkor értelemszerűen párkapcsolat és szex sem.

2016. febr. 26. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne reménytelen,még éppen csak felnőtt.Pár év lemaradás nem a világ.
2016. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod! Ha nem fogadod el csak rosszabb lessz. Nekem raadasul meg annyival is rosszabb hogy a szuleim ezzel nyustolnek mikozben nekem nem lessz bnom sajnos 19/f viszont vannak amik lekotnel halistennek:)
2016. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen nem jutottam el a csókig sem. Sőt, a flörtig sem.
2016. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem remenytelen nekem is pl23 evesen volt eloszor baratnom...azota lefogytam de inkabb jellemre valtoztam sokat.Nem lettem egy casanova de volt azota mar tobb baratnom,es mostmar eleg konnyen talalok part magamnak 27/f
2016. febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Nos kedves kérdező, én ugyan ebben a cipőben járok 34 éves férfiként csak azért mert ocsmány vagyok és alacsony.


Hogy te reménytelen vagy e, azt nem tudom, de úgy gondolom hogy hozzám képest még semmiről sem vagy lemaradva. Nyilván ha te is ocsmány vagy és alacsony akkor nagyon nehéz fiatalságod lesz.

2016. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mosolyparancsnok, elkotrodhatnal vegre errol az oldalrol. Az osszes altalad megvalaszolt kerdesnel a sajat szenvedestortenetedet reklamozod. Marha unalmas vagy.


Kedves Kerdezo, nem lehetseges, hogy komoly lelki serules all a sikertelenseged mogott? Magambol indulok ki. Sosem volt meg komoly kapcsolatom, de szakorvossal valo konzultacio soran kiderult, hogy mindez azert, mert anyam mindig is gyulolt engem. Remelem, veled nem tortent semmi ilyesmi, de vedd fontolora ezt a lehetoseget is, ha van ra esely, hogy megis hasonlo ok all a hatterben.


23L

2016. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reménytelen, de minél idősebb vagy, annál kevesebb az esély, hogy találsz olyan lányt, aki elfogadja, hogy nem vagy tapasztalt. Amúgy én 29 évesen tartok ott, mint te, szerintem több férfi van ilyen helyzetben, mint gondolnád.
2016. febr. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 nemáá te mindenhol ottvagy? :D
2016. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 na megjelent az önjelölt pszichológus, aki meg is oldotta a problémát!
2016. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

#8 Igen, igyekszem egykét helyre leírni az igazságot.


A vicces, hogy azért okádnak rám az emberek, mert ocsmány és alacsony vagyok, ha tudnák, hogy egy magas jóképű izmos vadállat vagyok akkor gondolom 90%+ körüli lenne az értékelésem, mert akkor is igazat adnának (a nők mindenképpen) ha egy betűt nem írnék.

A férfiak is jobban becsülik az ilyeneket egyébként. Én speciel félek a magas izmos férfiaktól, mert nyilvánvalóan agyon tudnának verni.

2016. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!