Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelen eset egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen eset egy olyan fiú, aki 21 évesen még egy csókig sem jutott el?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, nem kell mondani, hogyha csók nem volt, akkor értelemszerűen párkapcsolat és szex sem.

2016. febr. 26. 23:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
őszinte leszek: igen. Nem lenézésből mondom, mert én is hasonló cipőben járok, de aki 21 éves koráig ennyit nem ért el az ellenkező nemnél, annak a továbbiakban esélytelen a dolog. Feltéve h időközben nem leszel milliárdos. Nyugodtan le lehet pontozni, de én legalább nem hitehetek senkit hamis illúziókkal.
2016. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is érdemes a kereslet-kínálat tükrében vizsgálni a dolgokat. Az eddigiek során nyilván nem tudtál olyat nyújtani, ami vonzó lehet a nők számára, tehát változtatnod kell amin lehet..(öltözködés, test, frizura stb.) Ha "piacképesebb" leszel talán több nő fog felfigyelni rád, hiszen a férfitársaidnál vonzóbb leszel, kiemelkedsz valamilyen tulajdonsággal,a nők számára "többet" tudsz nyújtani.

(Egy 22 éves sikertelen férfi, aki próbál változtatni és nem a nőket okolni, fél év múlva már az eredményeket is vizsgálhatjuk, ha lesznek :D)

2016. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!