Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg reménytelen eset vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reménytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira töketlen vagyok, hogy nem merem megszólítani azt a lányt aki nagyon szimpatikus számomra. Korábban már beszélgettem vele de sajnos nem merem keresni a társaságát. Sajnos köszönni sem merek neki. Egyszerűen alig merek rá nézni. Ott áll velem szemben a vonaton és annyit sem merek neki mondani, hogy foglaljon helyet. Teljesen elkeserít, hogy ilyen bamba és felénk vagyok. Egyetlen egy lányhoz sem merek közlekedni mert félek tőlük és a visszautasítástól.

2018. febr. 2. 07:40
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2018. febr. 2. 09:07
 12/32 anonim ***** válasza:

5-ös:

Nem tudhatod, hogy mennyire jön be neki az illető, aki odamegy a nőhöz, ha kevésbé, akkor jó van 25-30 % esélye, mert rögtön csökken az 50%-a. :)

2018. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%

Félhetsz is a visszautasítástól, ha ronda vagy.

Ha nem vagy, akkor pedig ő szed fel téged. Ennyi!

2018. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Elvileg nem a külsőmmel hanem a fejemben lévő dolgokkal van baj.
2018. febr. 2. 10:20
 15/32 anonim ***** válasza:
Beszélgettél vele és azóta nem is köszönsz neki...GRATULÁLOK!
2018. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ha jól néznél ki, akkor egyenesen az öledbe ülne.
2018. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nem akarom elkeseríteni a kérdezőt mert a remény hal meg utoljára, de ha jól néznél ki tényleg akkor hidd el próbálkoznának a lányok vagy bátorítanának és látnád, hogy szeretnének valamit. De még ha nem is, akkor sem tennéd fel ezt a kérdést mert lenne annyi természetes önbizalmad gyerekkorodtól kezdve amivel mernél csajozni.

Ha barátnőt akarsz akkor ne várj hanem próbálkozz. Ha nem megy akkor nem megy, de ne rágódj ezen a témán mert csak a magad életét keseríted meg vele. Elhiszem, hogy hormonok meg vágyak stb. de csak még jobban befordulsz.

2018. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Hiába kezdeményeznének akkor sem venném észre. Megpróbálom elfogadni a helyzetemet és bele törődni. Mást nem tehetek.
2018. febr. 2. 12:42
 19/32 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el ha nem vagy valamiben biztos. Ezt úgy sem fogod tudni örökre elfojtani magadban mert a lényed része, de egyébként sem szabad, csak legyél kicsit nyitottabb. Azt mondtam csak tarts egy kis szünetet, az életben sok minden történik kevés idő alatt is. Ha nem is vágod a jeleket akkor pláne ne keseredj el, majd lesz egy rámenősebb csaj és talán szerencséd lesz vele.
2018. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Ha most leírná valaki, hogy "igen", azzal előrébb leszel?:D

Pedig közeledjél amúgy, valami tv-s vetélkedőnek volt a szlogenje, vagy ja nem, megvan, a lottónak, hogy "Aki nem játszik, az nem is nyer." Amúgy fogd föl játéknak, hogy játékból odamész, próbálgasd magad! Még ha az elején el is szúrod, a próbálkozások során megjön az önbizalmad. Az élet egy nagy játék, egy bazinagy színdarab, amit amúgy meg születésünk előtt mindannyian közösen raktunk össze. Szóval akivel össze kell jönnöd, azzal akkor is összejösz, maximum később. Lehet, hogy valaki pl tökre aranyosnak fogja találni a kis "bénázásodat", és pont ettől leszel szimpatikus neki, ez fogja megfogni benned, hogy tovább érdeklődjön; vagy pl lehet,hogy a sokadik próbálkozásra fogsz odajutni, hogy annyira belejöjj a gyakorlatba, hogy annak , akivel majd együtt kell lenned, össze fogsz jönni (sors szerint), szóval már annyira megerősödj, hogy felfigyeljen rád, és akkor minél hamarabb összejöjjetek. Mert ha csak később jutsz el oda , akkor pl nehezebb lesz őt fölszedni, időigényesebb, de persze akkor is majd felkelted az érdeklődését, mert van együtt dolgotok a sorsban. :) Ha meg nincs megírva, és magányra vagy ítélve, végülis olyan is lehet, hogy születésed előtt ezt akartad megtapasztalni. De tudod mit, Kérdező? Nekem kedves embernek tűnsz, úgyhogy biztos lesz majd valakid!:) Amúgy nekem most alakul valami pl, de én mondjuk király vagyok. :) Hidd el te is magadról, érezd magad méltónak rá, hogy legyen párkapcsolatod, ozt nyugi. Majd jön, ha tényleg minden szempontból itt van az ideje. Vagy fogalmam sincs, de remélem, legalább sikerült beléd egy kicsit lelket önteni!:)

2018. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!