Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít gáznak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít gáznak, hogy valakinek nincs párja 20-on évesen?

Figyelt kérdés
Miért gondolják, hogy ő egy sz.r ember emiatt?
2018. jan. 29. 10:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért, istenem, miért van ennyi fogyatékos az oldalon, aki csak kiforgatni tudja az ember szavait...


"Mégsem lesz itt egy női válaszoló sem, aki beismeri, hogy az ismerkedésnél fontos szempont az, hogy az illető mennyire tapasztalt és mennyire képes jó szociális kapcsolatokat kialakítani. "

Igen, fontos a tapasztalat és a szociális készség. Melyiket nem lehet fejleszteni anélkül, hogy kúrógéppé változnál? A párommal olyan szinten jól működtek a dolgok és olyan nyitottan ment az egész szex-téma, hogy sok sokatkúrt kiscsajt simán überelek az ágyban. Aztán tizedannyi férfi volt bennem. Nem ettől lesz tapasztalt valaki. Szociális készséget meg az ember óvodás kora óta fejleszt, a csoporttársaival, barátaival. Miért kell ehhez ribinek/hímribinek lenni? Nekem nem normális az a férfi, aki úgy tud csak "élni", hogy neki nem fér bele egy normális kapcsolat.


"Miért számít? Mert első körben egy nőt sem fog érdekelni a másik tényleges személyisége vagy háttere, hanem a kinézet dönt és az elért eredmények."

Ez is igaz. És? Attól, hogy valaki nem dug fűvel-fával, nem sikeres? Megbocsáss, soha, senkitől nem kérdeztem eddig, hogy hány emberrel szexelt. A tudása a világról és a jövőképe jobban számított, meg az, hogy mennyi esély van rá, hogy elvégzi az egyetemet, nem csak issza az olcsó sört csütörtökönként a körúton. Ugyanez a kinézettel. Bármilyen hihetetlen, nem kell gerincre vágatnom magam mindenkivel ahhoz, hogy jó nő legyek, vagy eljárjak szórakozni és bulizni. Lenne lehetőségem rá, mert adok magamra és jól is nézek ki, látszik az alakomon is a rendszeres sport és ápolt vagyok. De attól még a fejemben nem változtak az elveim. Én az a gyerek voltam, akit ha bevittek a cukorkaboltba, egyet választott. Mert engem neveltek.


"Most miért ne csak élni akarjak? Korrektek közlöm is a dolgot."

Akkor semmi baj. Nekem azzal van bajom, hogy az ilyen egyéjszakás suttyók hívják randira a lányokat, meg adják elő a mézesmázast, aztán alja köcsög lesz belőlük a 3-4. randira, ha nem kapnak nunit. Lehet ezt normálisan is, hogy "figyelj, csajszi, én nem ebben utazok most..." oké, tökjó, minden rendben. Nem értek vele egyet, de legalább tisztességes.

2018. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35%

"Miért, istenem, miért van ennyi fogyatékos az oldalon, aki csak kiforgatni tudja az ember szavait..."

Ezt most ugye magadtól kérdezed? Csak mert pont te forgattad ki a szavaim. Sehol sem írtam, hogy krgépnek kell lenni ribizlinek vagy hímringyónak.

Az önfényezésed nem értem, hogy kapcsolódik válaszomhoz.


"Nekem azzal van bajom, hogy az ilyen egyéjszakás suttyók hívják randira a lányokat, meg adják elő a mézesmázast, aztán alja köcsög lesz belőlük a 3-4. randira, ha nem kapnak nunit."

Pont, hogy általában ezek a suttyók kapnak nunit, a normális srácok meg a kikosarazást.

2018. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mutass már nekem egy normális srácot, akinek nincs sikere a nőknél úgy, hogy nem egy szorongó, szociofób, beteg, ápolatlan alak, aki annyira needy, mint egy kölyökkutya! Mutass egyet, csak egyet! Mert én csak ilyeneket látok, semmiféle normális srácot.
2018. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#13: Van 2 ilyen csoporttársam. Szimplán nem néznek jól ki. Tényleg nem.

Melléjük odatehetem magam, akinek van jó pár gondja, sokszor bunkó vagyok, mégis bejövök egy csomó csajnak.

2018. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem néznek ki jól...


Hát úgy én sem néznék ki jól, ha még a 9. osztályos osztálypólómban mászkálnék, elcseszett hajjal, amit utoljára lefekvés előtt állítottam be, meg hébe-hóba mosnék fogat, bajuszkát növeszve.


A legtöbb férfi marhajól nézne ki, ha fél órácskát fordítana magára este meg reggel. De nem, az a nők dolga. Edzeni is a nők dolga. Diétázni is a nők dolga. Csinosan öltözködni is a nők dolga. Meg emellett még csinálnak egy csomó más dolgot is a nők, amit ti sokszor fel sem fogtok, de alap.


Ismerek ilyen normális srácokat, nagyon is jól... egyik sem ronda, csak cseszett lusta.

2018. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nézd meg Dancsót. Most férfi. 2 évvel ezelőtt meg elcseszett aggszűz kinézete volt. Pedig nem ronda férfi, akkor sem volt az. Csak nem úgy megy emberek közé, ahogy az ágyba.
2018. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

#15: Az a baj, hogy teljesen egyoldalúan írod le a helyzetet. Soha nem állítom be a hajam, össze-vissza áll, ismerősi körökben kb. a védjegyem már. És rengeteg csajnak bejön! Beletúrok reggel és ennyi. Mert jól áll az arcomhoz. Ismerek olyan srácot, aki egy csomó időt és pénzt fordított a kinézetére. Új ruhák, új haj, valami arckrémek (ezekhez nem értek). De mégis ronda maradt és nem lett sikeres. Fél év után megunta és önsajnáltatásba zuhant.

Amire meg azt mondod, hogy fél óra este/reggel, abba vedd bele a kondit is. Egy férfinál nem elég pár órát ugrálni egy héten, hanem kőkeményen meg kell dolgozni az alakért. Amíg egy nő ugrál egy kicsit és már röpködnek a dicséretek és egyből meg látszik az alak tónusa, addig ez egy férfinál semmire sem elég.

Amíg egy férfinak valahonnét a semmiből ki kell találni a stílusát, addig egy nőnek van egy csomó magazin és a barátnők is segítenek. Szerinted, ha egy srác odaáll a haverok elé, hogy menjenek shoppingolni és stílust találni, mennyire röhögik körbe? Próbáltam és elárulom: Nagyon! :D

2018. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

#16: "Nézd meg Dancsót. Most férfi. 2 évvel ezelőtt meg elcseszett aggszűz kinézete volt. Pedig nem ronda férfi, akkor sem volt az. Csak nem úgy megy emberek közé, ahogy az ágyba."

Jó példa, bírom a srácot. Csakhogy, egy átlagos srác a büdös életben nem fog annyi biztatást, támogatást és pozitív megerősítést átélni. Ha Dancsó nem fut be a videózással, pont olyan aggszűzként nézne ki, mint pár éve.

2018. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én srácaimnak vannak lányhaverjai és nem ilyen taplókkal barátkozik. Igen, a többség oda mer állni a haverok elé és "te b...zi, hallod, gyere már velem pólót venni, mert unom magam egyedül". "megyek, ha utána kajálunk" Ennyi.


Lehet, hogy neked jól áll ez a haj. Másnak más áll jól, neki meg az a dolga, hogy megtalálja a maga stílusát. Akár 10 perc azt beállítani, akár 30. Nálunk ilyen a szemöldök pl, nekem természetesen tömött és dús, mint a hajam, más lány meg felkel korábban, hogy keretet adjon az arcának azzal, hogy szépen megrajzolja, mert a természetes szőrzete világosszőke és a haját is minden nap mossa, mert vékonyszálú, könnyen zsírosodó, miközben az enyémnek 2 nap után is van tartása. Cserébe a fésű beletörik. Mindegy.


Ezt az időt edzés nélkül számoltam. Nem, mintha nem edzenék heti 5x, amiből 4 súlyzós, egy cardio vagy hiit. Befoghatjátok. Sokkal több gondunk van leszálkásítani az alakunkat, mert több a zsírsejtje a nőnek, mint a férfinak. A legtöbb nőre minden ragad, nekem sem lenne tónusos testem és kerek fenekem, ha nem igyekszem. Közben meg ott a dolog rákfenéje, hogy lemegy a melled, ha csökken a testzsírod, kivéve, ha olyanok az adottságaid, hogy van miből fogyni. Mi is ugyanúgy szenvedünk, mellé meg ott a smink, a szőrtelenítés, a fokozottabb intim higiénia, a magassarkúzás és a többi.


Van bajom ezzel? Ó, egyáltalán nincs. Élvezek nő lenni és beleszoktam annyira, hogy ne vigye el a fél napom. Meg sokszor a technológia is tart ott.

Cserélnék a férfiakkal?

Nem, nem minden esetben, de nem esnék kétségbe akkor sem, ha pasi lennék. Sok dolog lenne egyszerűbb és vállalnám a nehézséget is, ami innen nézve kimerül a nagyobb izomtömeg építésében és a hajzselében. Utóbbit tapasztaltam mondjuk, mikor nem derékig ért a hajam, hanem 5 centis volt. Desperate times..


De hogy elvárom a pasimtól, hogy figyeljen a külsejére és legyen férfias férfi, ha már én nőies nő vagyok, az hétszentség. Aki pedig erre nem képes, keressen magának olyan lányt, aki nem igyekszik ennyire, vagy ne csodálkozzon, ha lekoptatják a külseje miatt. Sokan még a szakállukat sem képesek visszavágni... És mi mi a szart mondjunk úgy, hogy jóformán az egész testünkről le kell szedni a szőrt, különben megszólnak? Kicsit el vagytok tévedve, ha azt hiszitek, nehezebb magatokat rendben tartani. De a csupasz, formás nuni magassarkúban, az jólesne...

2018. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%
Amelyik srác 20 + ként még szűz. Az vagy ronda,dagadt,kisfarku,alacsony, csőves vagy egy átlag de tele komplexusokkal.
2018. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!