Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít gáznak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít gáznak, hogy valakinek nincs párja 20-on évesen?

Figyelt kérdés
Miért gondolják, hogy ő egy sz.r ember emiatt?
2018. jan. 29. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Mindennek eljön az ideje. :) Én pl 30 évesen találtam rá a másik felemre.

31/N

2018. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki sz.r embernek gondol emiatt, annak a véleményére miért kellene adni?
2018. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Engem is annak tartanak, de nem foglalkozom vele. Sajnos még a saját anyám is.
2018. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem gondolja senki emiatt szarnak a másikat... 18 éves korom óta nincs párom, előtte is csak egy egyéves kapcsolatom volt. Nem is nagyon erőltettem ezt a párkeresés kérdést, meg amúgy is ezt dobta a gép, nem éreztem úgy senkivel, hogy én ebben részt akarok venni. Soha, senki nem szólt meg érte, soha, senki nem tartott emiatt kevesebbnek.


Ismerek pár szingli korombelit, ilyet is, olyat is, azoknak mondanak szépeket a hátuk mögött és azokat szánják, akik ezt a "végigkúrok mindenkit/végigkúratom magam mindenkivel" üzemmódot tolják és azért nincs kapcsolatuk. Bocs, de mennyire undorító már, mikor valaki azért utasít vissza egy tök normális pasit, mert ő "élni akar"? Élni... Ez nem élet, hanem szimpla bszás... Szóval ezeket tényleg kőkeményen megvetik. Dehát mit várnak... Meg az a pasas is mit vár, aki visszautasítja a lányt (konkrétan a barátnőmet), hogy ő most nem áll készen komolyra, mert élni akar, de ha gondolja (a lány), akkor átmehet hozzá, meg benne lenne szívesen valami lazában. Hányinger.


21N

2018. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
#4 Te kinek érzed magad, hogy így bíráskodsz mások felett? :D Ha te nem érzed úgy, hogy ki akarnád élni magad, akkor ne tedd. De mások ettől még megtehetik, ha ennek érzik szükségét. Inkább fiatalon, minthogy majd 40 évesen család mellett jöjjenek rá, hogy kimaradtak az izgalmak az életükből. Semmi közöd hozzá, hogy mások hogy élnek, te már most olyan vagy, mint egy begyepesedett, házsártos vénasszony.
2018. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Én egyet értek a 4-essel. Legalább vannak elvei, meg tartás benne.
2018. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
#6 Azt nagyon jól teszi, hogy követi az elveit és inkább várja a megfelelőt, minthogy beleszaladjon feleslegesen kapcsolatokba. De a mások felett bíráskodás nagyon rossz szokás.
2018. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Igenis fogok bíráskodni. Mert lehet úgy is az embernek szarrá kúratni magát (vagy kúrni másokat), hogy előtte nem randizgat hónapokat mással meg nem hitegeti, hanem kerek perec megmondja a dolgot. Bánom is én, mit csinál így! De ezt a féreg viselkedést nem veszi be a gyomrom, amit minden második szingli huszonéves tol.
2018. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Van egy pár szűz ismerősöm egyetemről. Srácok, sosem volt barátnőjük. Amint megtudja ezt bármelyik csaj, akivel nekiállnak beszélgetni, lepattintják őket. Mégsem lesz itt egy női válaszoló sem, aki beismeri, hogy az ismerkedésnél fontos szempont az, hogy az illető mennyire tapasztalt és mennyire képes jó szociális kapcsolatokat kialakítani.

Miért számít? Mert első körben egy nőt sem fog érdekelni a másik tényleges személyisége vagy háttere, hanem a kinézet dönt és az elért eredmények.


#4: Nem akartam élni, komoly kapcsolatot akartam. Egy alkalmas nőt találtam az évek során. Vele más miatt lett vége. Most miért ne csak élni akarjak? Korrektek közlöm is a dolgot.

2018. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#8 A hitegetés persze gáz, de a kalandozás önmagában nem, ha előtte tisztázza is, hogy mi a szándéka és korrektül játszik. Nem vágyik minden ember minden életszakaszában kapcsolatra.
2018. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!