Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas, ha valakinek 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha valakinek 27 évesen nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
És miért szólják le ezért? Miért lesz ettől jobb azoknak, akik szerencsésebbek az életben?
2017. júl. 30. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Igen gàz,biztosan ronda vagy!!
2017. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:D
2017. júl. 30. 10:40
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Inkább csak érthetetlen és fura. Valami szociális fóbia, szocializálódási zavar lehet itt a háttérben.
2017. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Azért 27 korra már 1-2 barátnőt el kellett volna fogyasztani bárhogy is nézzük. Hűségesebb típusoknak elég az 1 is :) De, na azért csak jártál suliba, ahol nem volt nehéz csajozni még annak is jutott nő, aki nem akarta...


Vannak későn érő típusú emberek, de erre már azt se mondanám. Valószínű nem lehetsz a nők kedvence vagy nagyon rosszul adod elő magad . Én nem szólom le az ilyen embereket csak furcsának tartom. De, azért ugye volt legalább már nővel élményed? (nem krvákra gondolok, hanem normális egy éjszakás vagy szopatás stb.)

2017. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, még nem.
2017. júl. 30. 10:44
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Én most leszek 25 éves és eddig nekem se volt barátnőm.

Szexuális kapcsolatom se volt még nővel.

Én ilyen későn érős típus vagyok, ezidáig nem is igazán tettem erőfeszítéseket azért, hogy barátnőm legyen és a jelenlegi terveim között se szerepel barátnő keresés.

30 éves koromig nem igazán szeretnék ezzel foglalkozni, addigra meg lesz a saját egzisztenciám, karrierem, majd utána elkezdek párt keresni magamnak.

Nem hiszem, hogy a kővetkező 5 éven belül nagy változás lesz, tehát ha az embernek van pénze, akkor gyakorlatilag bármelyik nőt megtudja kapni.

2017. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Azért ez nem feltétlenül a férfi hibája. Ehhez ugyanis ketten kellenek. És hívhatja randira a nőket, de ha sorban elutasítják akkor erőszakot csak nem tehet rajtuk.
2017. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó:attól mert pénzed van,attól még nem fognak leszopni ,ha egy rondasàg vagy..persze majd biztos pont 30 éves korodra fog jönni az igazi mert te úgy képzeled!!

Aztàn meg koppansz hogy egyedül döglesz meg!

2017. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Az a szánalmas csak, hogy 27 éves létedre azzal törődsz, hogy mások mit gondolnak rólad. Gyerekes gondolkodásmódra vall.
2017. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
#6 Nem helyénvaló gondolkodás. 30 éves korodra még gátlásosabb leszel, még kilátástalanabbnak fogod látni a párkeresést, még jobban bezárkózol és még kevésbé mersz majd nyitni a nők felé. Tök mindegy, hogy addigra esetleg gazdag leszel meg sínen lesz az életed. Inkább kezdj neki most, és egy normális nő úgyis úgy fog gondolkodni, hogy az egzisztenciát közösen kell megteremteni. Más kérdés, hogy azt a normális nőt meg is kell találni - na, ez a kemény dió:)
2017. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!