Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas, ha valakinek 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha valakinek 27 évesen nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
És miért szólják le ezért? Miért lesz ettől jobb azoknak, akik szerencsésebbek az életben?
2017. júl. 30. 10:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

6-s vannak tények ám.

30 éves korodra kialakul a személyiséged teljesen, és nem változol onnan már sokat.

Egy kapcsolat kompromisszumon és kommunikáción alapul. Mivel neked egyikben se lesz tapasztalatod, ha meg is szerzel egy nőt, nem fogod tudni megtartani. Mert most is minden rólad szól, és aztán is minden rólad fog.

Szóval marad az örömlányozás.


1 hónapja voltam egy bárban, érdekes volt látni a sok kigyúrt majmot, akik táncolni nem táncoltak, iszogattak, és nézegették a nőket, de egyhez se mertek odamenni. Ők azok azt hiszik a pénzre buknak a nők.


Van aki pénzre bukik, de ő csak addig lesz veled, amíg a pénzed kell.

2017. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Alapjában véve már furcsa a dolog.


Viazont szánalmas csak akkor, ha amúgy szeretnél, de válogatós vagy, meg hasonló szerencsétlenkedős béna alak vagy. És itt sem a.párkapcsolatos dolog miatt, hanem mert ebből lehet következtetni, hogy pl az egész életed ilyen.


De ha de aszexuális vagy, vagy pedig nem bírnál kapcsolatban lenni, túlzott függetlenségvágyad van, akkor csak furcsa-szokatlan.

2017. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

10-es:

Én úgy gondolom, hogy már most is kialakult a személyiségem és nem hiszem, hogy 30 éves koromra elfog térni ettől.

Eddig szándékosan nem kerestem párt, erőfeszítést sem tettem annak érdekében, hogy párkapcsolatom legyen, mivel úgy érzem, hogy jelenleg nincs szükségem rá.

Nem azt írtam, hogy atom gazdag leszek, hanem azt, hogy meg lesz a saját egzisztenciám és a karrierem. A nők 90%-a csak azt hajtogatja, hogy nekik olyan férfi kell, akinek meg van az egzisztenciája, nem mindegyik gondolja azt, hogy az közösen kellene megteremteni.

Én továbbra is úgy vélem, hogy bőven ráérek még egy kapcsolattal, barátnővel, majd ha úgy gondolom, hogy elérkezett az idő, akkor majd megteszem az erőfeszítéseket érte, nyilván sokkal könnyebb lesz, mint a jelenlegi helyzetemben.


11#-es,

Ez ostobaság, minden embernek folyamatosan változik a személyisége, természetesen az egyes korszakokban eltérő, de folyamatosan változik.

Az örömlányozást meghagyom másoknak, eddig sem volt rá szükségem és ezután sem lesz.

"Egy kapcsolat kompromisszumon és kommunikáción alapul. Mivel neked egyikben se lesz tapasztalatod, ha meg is szerzel egy nőt, nem fogod tudni megtartani"

Én úgy vélem, hogy attól, mert nem rendelkezek annyira sok tapasztalattal, még bőven kialakulhat egy megfelelő kapcsolat.

Nem vagyok kigyúrt, kopasz majom. :-/

Egy átlagos férfi vagyok, kicsit sportos, nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt. Táncolni tudok, de nem igazán szoktam, mert számomra nagyon unalmas dolog.

Előfordult már, hogy 1-2 nő odajött és kezdeményezett, de nyugodtan megbeszéltük, hogy nem szeretnék jelenleg kapcsolatot.

Szintén, nem vagyok gazdag (30 éves koromra kitudja, hogy mi lesz), de szeretném saját magam kialakítani az egzisztenciámat és ha úgy alakul, akkor majd a párommal közösen átbeszéljük a dolgokat közösen, úgy hogy mindkét félnek jó legyen.

2017. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem szánalmas. Ismerek ilyen férfit, úgy tűnik, egyszerűen nem érdekli a párkapcsolat téma (azt persze nem tudom mik a legbensőbb érzései ezzel kapcsolatban). Szokatlan számomra az élethelyzete, de soha nem jutna eszembe leszólni vagy lenézni, hiszen nem a párkapcsolata határozza meg az embert. Nekem többéves boldog kapcsolatom van, mégis elég szánalmas ember vagyok.
2017. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem, mivel ez egy állapot.


Am ha kérdik légy kreatív és kamuzzál mond h igen volt X évig de nem jöttünk ki szakítottam vele.... Most perr pill nincs senkim, de majd biztos lesz.... stb.


Így nem néznek majd "melegnek" v hibbantnak.

Sajna ez van. "Üdv Magyarországon".

2017. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Számomra az a szánalmas, aki leszólja ezt vagy furcsának tartja. Kevés érzelmi intelligenciával rendelkeznek ezek az emberek szerintem. Ne törődj velük és a legfontosabb, hogy ne add fel! Egyik ismerősöm most 35 évesen kezdett randizni egy lánnyal, eddig neki sem volt senkije és úgy néz ki, alakul a molekula kettejük között. Úgyhogy fel a fejjel haver! ;)
2017. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, elnézve a nők igényeit, manapság egyre inkább ez lesz a standard.

Jellemzően a kisstílű, jellemtelen, kárörvendő legalja lepra alakok szólják le ezért azt, aki még 27 évesen is szűz. Ezek ostoba, lelkibeteg hülyék, attól érzik jobban magukat, hogy poénból oda rúgnak másoknak, amiről azt hiszik, hogy fáj, ettől lesznek a saját és a hasonszőrű legalja taplógomba nyomorultak szemében valakik, hogy ok nélkül beugatnak másoknak. Az ő primitív kis világukban ez jelenti a dominanciát. Persze mindig csak náluk gyengébbeket találnak be, mert amúgy hányadék nyúlbéla kis giliszták.

2017. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!